Siatkówka. Sportowy spacerek wicemistrzyń Polski Grot Budowlani

Łatwe zwycięstwo drużyny Grot Budowlani

W pierwszym secie gospodynie nie miały wiele do powiedzenia. As Twardowskiej sprawił, że wicemistrzynie Polski prowadziły 18:11. Zespół z Torunia miał wielkie kłopoty z przyjęciem piłki. Nie był też w stanie choćby zatrezymać atomowego uderzenia Grajber. Nic dziwnego, że set skończył się klęską gospdyń.
W drugim secie trwała dominacja łodzianek. Prowadziły 5:1, 8:2, 17:10. Potem dały sobie odebrać parę punktów, ale to nie miało wpływu na końcowy wynik seta, którego wygrały do 17. W trzeciej partii było 1:1. Komuś się mogło wydawa-, że to zapowida emocje. Nic z tych rzeczy. Łodzianki szybko uzyskały czteropunktową przewagę, a potem było jeszcze lepiej. Zdomionały rywalki. Prowadziły 18:8, potem na chwilę oddały pola, ale ostatezcnie wygrały łatwo i przyjemnie.

Budowlani Toruń - Grot Budowlani Łódź 0:3
(12:25, 17:25, 18:25
Grot Budowlani Łódź: Cutura, Polańska , Polak, Kąkolewska, Piotrowska, Twardowska, Muszyńska, Grobelna, Vincourova, Grajber. Libero: Witkowska