Siatkówka plażowa. Drugie miejsce Fijałka i Bryla w Las Vegas

hof
Grzegorz Fijałek i Michał Bryl (UKS SMS Łódź) zajęli drugie miejsce w turnieju World Tour w siatkówce plażowej w Las Vegas.

W finale przegrali z liderami światowego rankingu i mistrzami Europy Norwegami Andersem Molem i Christianem Soerumem 0:2 (13:21, 16:21). Fijałek i Bryl po raz trzeci stanęli razem na podium zawodów cyklu. W dwóch poprzednich przypadkach także wywalczyli drugą lokatę i również miało to miejsce w tym roku. Oba sierpniowe sukcesy - w Wiedniu i w turnieju finałowym w Hamburgu - zaliczane jednak były do poprzedniego sezonu.