Siatkówka. Pierwsza porażka drużyny Grot Budowlani

Drużyna Grot Budowlani doznała pierwszej porażki w lidze siatkarek

W pierwszym secie długo nic łodzisnkom nie wychodziło. Przegrywały 10:15, 18:23. Po fantastycznym zrywie doprowadziły do remisu 23:23, ale w ostatnich akcjah więcej zimnej krwi i skuteczności zachowały rywalki.
W drugim secie trwała wyrównana walka. Przewaga jednej czy drugiej drużyny nie był większa niż dwa punkty. Łodzianki prowadziły 23:21, rywalki doprowadziły do remisu. Potem remis 25:25 ratowały łodzianki. Ostatnie dwie akcje należały do przyjezdnych, a atak Fdusio, tak jak w pierwszej partii, dał zwycięstwo Pałacowi.
Trzeci set rozpoczął się od prowadzenia gospodyń 5:3, ale Pałac znów przejął inicjatywę, prowadząc 12:7. Ta przewaga urosła do gigantycznych rozmiarów (17:10, 19:11, 21:11). Łodzianki miały wielkie problemy z przyjęciem piłki, ataki były nieudane, zdarzały się błędy z podwójnym odbiciem. Po prostu dramat. Nic dzwinego, że łodzianki przegrały seta i mecz.
Grot Budowlani Łódź - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 0:3
(23:25, 25:27, 16:259)

Grot Budowlani Łódź: Nowicka, Śmieszek, Leys, Twardowska, Kraiduba, Pencova, Bałdyga, Lewandowska, Bączyńska, libero: Stenzel, Garstka
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz: Balmas, Ziółkowska, Stencel, Mazurek, Żurowska, Vanzurova, Biedziak, Lijewska, Różyńska, Fedusio, Rapacz, libero: Jagła, Reszelewska