Siatkówka. Pewna wygrana drużyny Grot Budowlani. Łodzianki są w lidze niepokonane!

Zgodnie z siatkarskim planem.

Drużyna Grot Budowlani pewnie wygrały z drużyną z końca tabeli i są niepokonane w ligowych rozgrywkach
Drużyna KSZO walczyła na początku pierwszego seta. Prowadziła 2:1. Potem ze stanu 4:7 doprowadziła do 6:7 i na więcej nie było je stać. Łodzianki punktowały, bezlitośnie wykorzystując słabość rywalek, zdobywając sześć punktów pod rząd, a potem kontrolując przebieg wypadków. Nastąpił prawdziwy nokaut.
W drugim secie zdumieni kibice zobaczyli odmienione drużyny. Waleczne i skuteczne KSZO zaskoczyło łodzianki Zdobyły czteropunktową przewagę 18:14. Łodzianki przegrywały19:22, wydawało sią, że polegną w tej partii. Nic z tego, ambicja drużyny została podrażniona, która z nawiązką odrobiła straty i po dramatycznej końcówce i trzecim setbolu wygrały.
W trzecim secie po wyrównanym początku inicjatywę przejęły łodzianki, zdobyły cztery punkty pod rząd i potem utrzymywały bezpieczną przewagę. Wygrały seta i mecz za trzy punkty.

Grot Budowlani - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0
(25:13, 27:25, 25:13)

Grot Budowlani: Śmieszek 5, Brakocević-Canzian 22, Pencova 4, Babicz 6, Stoltenborg 3, Urban 9, Stenzel (libero) oraz Polańska 4, Tobiasz i Łyszkiewicz
MVP: Jovana Brakocević-Canzian