Siatkówka. Nowął zawodniczką ŁKS Commercecon została Joanna Pacak

-Zaktualizowano 
Drużyna ŁKS Commercecon ma nową zawodniczkę

Na środku siatki w ŁKS Commercecon w sezonie 2019/2020 ponownie zagrają Klaudia Alagierska i Klaudia Gajewska. Dołączy do nich 23-letnia Joanna Pacak, która w minionym sezonie reprezentowała ekipę UNI Opole.
Joanna Pacak jest wychowanką MKS Neptun Końskie, zaś w 2011 roku rozpoczęła grę w SMS-ie PZPS Sosnowiec. Rok później razem z kadrą młodzieżową wywalczyła brązowy medal mistrzostw Europy Wschodniej EEVZA kadetek. W 2014 roku przeniosła się do Łodzi, aby kilka miesięcy później, już w 2015 roku, świętować brązowy medal MP juniorek z Budowlanymi. W tym samym roku otrzymała powołanie do reprezentacji Polski kadry B. Zajęła z nią 5. miejsce w Lidze Europejskiej - podaj eoficjalna strona łódzkiego klubu .
. – Zdecydowałam się na podpisanie kontraktu z ŁKS-em, bo wierzę, że ŁKS jest klubem, w którym znajdę wszystko, co jest ważne dla zawodniczki. Rozwój, możliwość podnoszenia swoich umiejętności, profesjonalizm oraz świetną atmosferę i wspaniałych kibiców – podkreśliła. – Kolejny sezon to na pewno duże oczekiwania po tak ogromnym sukcesie, jakim było zdobycie mistrzostwa Polski. Mam nadzieję, że swoją dobrą grą i dyspozycją zyskam zaufanie sztabu trenerskiego i będę mogła pomóc w budowaniu kolejnej pięknej historii. Gra dla ŁKS to dla mnie spełnienie marzeń! 

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 15

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

o
olo
2019-06-26T13:26:47 02:00, Gość:

Kibice nie podniecajcie się. Jeszcze nie wszystkie karty zostały odsłonięte. Poczekamy zobaczymy. Natomiast jeśli ktoś chciałby sprowadzić gwiazdy światowego formatu to nie się zgłosi do prezesa Hoffmana. Pomoc finansowa mile widziana. ŁKS będzie miał taki skład na ile starczy kasy. Chudziki i tak pokonamy!

nie sądzę żeby w ogóle chciał się z kimś dzielić władza w klubie .dlatego ma średni budżet bo inni mają więcej sponsorów niż jednego który nie jest jakimś bogaczem

O
Olo
2019-06-26T13:26:47 02:00, Gość:

Kibice nie podniecajcie się. Jeszcze nie wszystkie karty zostały odsłonięte. Poczekamy zobaczymy. Natomiast jeśli ktoś chciałby sprowadzić gwiazdy światowego formatu to nie się zgłosi do prezesa Hoffmana. Pomoc finansowa mile widziana. ŁKS będzie miał taki skład na ile starczy kasy. Chudziki i tak pokonamy!

Popieram

G
Gość
2019-06-26T12:00:02 02:00, rere:

kolejna ściema i mydlenie oczu jakimiś transferami mało znacznymi .a gdzie jest ktoś na przyjęcie z Bidias czy ktoś do ataku bo jest tylko Bociek praktycznie .niby ona ma może Zuze zastąpić ???????

2019-06-26T12:15:13 02:00, Gość:

Marcin, znów nie trzymasz ciśnienia?

2019-06-26T12:36:46 02:00, Gość:

a co może prawdy on nie pisze .odeszły dwie czołowe zawodniczki i nikogo jeszcze w ich miejsce nie ma .tak samo w ataku jest Monika Bociek i dalej nic bo Wawrzynczyk jest za słaba i nie ma warunków jak na zespół mistrza Polski który ma grać w Lidze Mistrzyń .Kowalinska to już nie jest i nie będzie ta sama zawodniczka w ataku i sobie nie poradzi w tym wieku na pełnym dystansie w długim sezonie .ja wiem że jak wam wcisnęli w końcówce sezonu z braku kasy zawodniczki co nie grały od roku w siatkówkę i wszyscy piali z zachwytu ale to był po prostu kabaret.odeszla Amerykanka i dziwnym trafem na jej pozycję przyszła partnerką trenera po ciężkiej kontuzji i braku gry :)

2019-06-26T12:47:58 02:00, Gość:

Było źle, zdobyły wicemistrzostwo, było gorzej, zdobyły złoty medal. Teraz to już jest tragedia :) Bardzo lubię twoje posty :)

2019-06-26T13:00:33 02:00, Gość:

gorzej to jeszcze na pewno nigdy nie było więc nie siej farmazonów .taka Bidias to jest połów punktów zdobyta dla ŁKS czy Zuza w bloku czy ataku z krótkiej

2019-06-26T14:04:44 02:00, Gość:

Wolę 10 razy Alagierską od Efimienko. Ta dziewczyna jest młoda i perspektywiczna. Skład się klaruje bardzo fajny.

no normalnie łeb .a ja wolałem obydwie jak były a nie jedna

G
Gość
2019-06-26T12:00:02 02:00, rere:

kolejna ściema i mydlenie oczu jakimiś transferami mało znacznymi .a gdzie jest ktoś na przyjęcie z Bidias czy ktoś do ataku bo jest tylko Bociek praktycznie .niby ona ma może Zuze zastąpić ???????

2019-06-26T12:15:13 02:00, Gość:

Marcin, znów nie trzymasz ciśnienia?

2019-06-26T12:36:46 02:00, Gość:

a co może prawdy on nie pisze .odeszły dwie czołowe zawodniczki i nikogo jeszcze w ich miejsce nie ma .tak samo w ataku jest Monika Bociek i dalej nic bo Wawrzynczyk jest za słaba i nie ma warunków jak na zespół mistrza Polski który ma grać w Lidze Mistrzyń .Kowalinska to już nie jest i nie będzie ta sama zawodniczka w ataku i sobie nie poradzi w tym wieku na pełnym dystansie w długim sezonie .ja wiem że jak wam wcisnęli w końcówce sezonu z braku kasy zawodniczki co nie grały od roku w siatkówkę i wszyscy piali z zachwytu ale to był po prostu kabaret.odeszla Amerykanka i dziwnym trafem na jej pozycję przyszła partnerką trenera po ciężkiej kontuzji i braku gry :)

2019-06-26T12:47:58 02:00, Gość:

Było źle, zdobyły wicemistrzostwo, było gorzej, zdobyły złoty medal. Teraz to już jest tragedia :) Bardzo lubię twoje posty :)

2019-06-26T13:00:33 02:00, Gość:

gorzej to jeszcze na pewno nigdy nie było więc nie siej farmazonów .taka Bidias to jest połów punktów zdobyta dla ŁKS czy Zuza w bloku czy ataku z krótkiej

Wolę 10 razy Alagierską od Efimienko. Ta dziewczyna jest młoda i perspektywiczna. Skład się klaruje bardzo fajny.

G
Gość

Kibice nie podniecajcie się. Jeszcze nie wszystkie karty zostały odsłonięte. Poczekamy zobaczymy. Natomiast jeśli ktoś chciałby sprowadzić gwiazdy światowego formatu to nie się zgłosi do prezesa Hoffmana. Pomoc finansowa mile widziana. ŁKS będzie miał taki skład na ile starczy kasy. Chudziki i tak pokonamy!

G
Gość
2019-06-26T12:00:02 02:00, rere:

kolejna ściema i mydlenie oczu jakimiś transferami mało znacznymi .a gdzie jest ktoś na przyjęcie z Bidias czy ktoś do ataku bo jest tylko Bociek praktycznie .niby ona ma może Zuze zastąpić ???????

2019-06-26T12:15:13 02:00, Gość:

Marcin, znów nie trzymasz ciśnienia?

2019-06-26T12:36:46 02:00, Gość:

a co może prawdy on nie pisze .odeszły dwie czołowe zawodniczki i nikogo jeszcze w ich miejsce nie ma .tak samo w ataku jest Monika Bociek i dalej nic bo Wawrzynczyk jest za słaba i nie ma warunków jak na zespół mistrza Polski który ma grać w Lidze Mistrzyń .Kowalinska to już nie jest i nie będzie ta sama zawodniczka w ataku i sobie nie poradzi w tym wieku na pełnym dystansie w długim sezonie .ja wiem że jak wam wcisnęli w końcówce sezonu z braku kasy zawodniczki co nie grały od roku w siatkówkę i wszyscy piali z zachwytu ale to był po prostu kabaret.odeszla Amerykanka i dziwnym trafem na jej pozycję przyszła partnerką trenera po ciężkiej kontuzji i braku gry :)

2019-06-26T12:47:58 02:00, Gość:

Było źle, zdobyły wicemistrzostwo, było gorzej, zdobyły złoty medal. Teraz to już jest tragedia :) Bardzo lubię twoje posty :)

gorzej to jeszcze na pewno nigdy nie było więc nie siej farmazonów .taka Bidias to jest połów punktów zdobyta dla ŁKS czy Zuza w bloku czy ataku z krótkiej

G
Gość
2019-06-26T12:00:02 02:00, rere:

kolejna ściema i mydlenie oczu jakimiś transferami mało znacznymi .a gdzie jest ktoś na przyjęcie z Bidias czy ktoś do ataku bo jest tylko Bociek praktycznie .niby ona ma może Zuze zastąpić ???????

2019-06-26T12:15:13 02:00, Gość:

Marcin, znów nie trzymasz ciśnienia?

2019-06-26T12:36:46 02:00, Gość:

a co może prawdy on nie pisze .odeszły dwie czołowe zawodniczki i nikogo jeszcze w ich miejsce nie ma .tak samo w ataku jest Monika Bociek i dalej nic bo Wawrzynczyk jest za słaba i nie ma warunków jak na zespół mistrza Polski który ma grać w Lidze Mistrzyń .Kowalinska to już nie jest i nie będzie ta sama zawodniczka w ataku i sobie nie poradzi w tym wieku na pełnym dystansie w długim sezonie .ja wiem że jak wam wcisnęli w końcówce sezonu z braku kasy zawodniczki co nie grały od roku w siatkówkę i wszyscy piali z zachwytu ale to był po prostu kabaret.odeszla Amerykanka i dziwnym trafem na jej pozycję przyszła partnerką trenera po ciężkiej kontuzji i braku gry :)

Było źle, zdobyły wicemistrzostwo, było gorzej, zdobyły złoty medal. Teraz to już jest tragedia :) Bardzo lubię twoje posty :)

A
Ambicja Walka

Witamy w Łódzkim Klubie Sportowym 😁🤝 Powodzenia.

G
Gość
2019-06-26T12:00:02 02:00, rere:

kolejna ściema i mydlenie oczu jakimiś transferami mało znacznymi .a gdzie jest ktoś na przyjęcie z Bidias czy ktoś do ataku bo jest tylko Bociek praktycznie .niby ona ma może Zuze zastąpić ???????

2019-06-26T12:15:13 02:00, Gość:

Marcin, znów nie trzymasz ciśnienia?

a co może prawdy on nie pisze .odeszły dwie czołowe zawodniczki i nikogo jeszcze w ich miejsce nie ma .tak samo w ataku jest Monika Bociek i dalej nic bo Wawrzynczyk jest za słaba i nie ma warunków jak na zespół mistrza Polski który ma grać w Lidze Mistrzyń .Kowalinska to już nie jest i nie będzie ta sama zawodniczka w ataku i sobie nie poradzi w tym wieku na pełnym dystansie w długim sezonie .ja wiem że jak wam wcisnęli w końcówce sezonu z braku kasy zawodniczki co nie grały od roku w siatkówkę i wszyscy piali z zachwytu ale to był po prostu kabaret.odeszla Amerykanka i dziwnym trafem na jej pozycję przyszła partnerką trenera po ciężkiej kontuzji i braku gry :)

G
Gość
2019-06-26T12:00:02 02:00, rere:

kolejna ściema i mydlenie oczu jakimiś transferami mało znacznymi .a gdzie jest ktoś na przyjęcie z Bidias czy ktoś do ataku bo jest tylko Bociek praktycznie .niby ona ma może Zuze zastąpić ???????

Marcin, znów nie trzymasz ciśnienia?

w
www

"Siatkówka. Nowął zawodniczką......."....ha,ha,ha,ha....pismaki jeszcze zachłyśnięci remisem wstydzewa....... ; ))))

r
rere

kolejna ściema i mydlenie oczu jakimiś transferami mało znacznymi .a gdzie jest ktoś na przyjęcie z Bidias czy ktoś do ataku bo jest tylko Bociek praktycznie .niby ona ma może Zuze zastąpić ???????

G
Gość

hahaha zdecydowała się na grę w ŁKS jakby to ona warunki jakieś tu stawiała :) .przyszła do Mistrza Polski i Wicemistrza z tamtego roku z najlepszymi kibicami w lidze z jakiejś ligi niżej .dla niej to zaszczyt pewnie jest i ogromny sukces

G
Gość

Mam nadzieję,że będzie ładnie grała tak jak wygląda

Dodaj ogłoszenie