Siatkówka. Nasze drużyny wygrały zgodnie 3:0

Zwycięstwa za trzy punkty naszych drużyn.

Siatkarki ŁKS Commercecon w pierwszym secie powadziły 12:4 i zlekceważyły rywalki. Impel doprowadził do stanu 20:21, ale wyraźnie przegrał końcówkę. Na początku drugiej partii trwała na parkiecie zacięta walka. Było 6:6, 7:9, 12:15, później na tablicy widniały remisy 17:17, 19:19 i znów ostatnie piłki należały do łodzianek. W trzecim secie liderki przegrywały 1:6, 3:8, ale w połowie seta wyszły na prowadzenie 13:11. Set był zacięty. Doszło do dramatycznej końcówki. Ostatecznie górą były liderki tabeli.
ŁKS Commercecon – Impel Wrocław 3:0
(25:20, 25:22, 25:23)
ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska 1, Skorup 1a, Bidias 7, Sielicka 2, McClendon 3, Muhlsteinova 1, Kowalińska 4, Efimienko–Młotkowska 11
Libero: Szyjka, Strasz
Wicemistrzynie Polski – Grot Budowlani zaliczyły spacerek w Dąbrowie Górniczej. Już w pierwszym secie pokazały outsiderowi, kto tu rządzi, Nie dały rywalkom zdobyć wiącej niż 8 punktów, a partię zakończył skuteczny atak Cutury. W drugim secie nic się nie zmieniło.
Łodzianki miały miażdżącą przewagę. Trzecia partia zaczęła się sensacyjnie. Dąbrowianki prowadziły 6:1, 12:7, . ale łodzianki opanowały nerwy i sytuację i odniosły zwycięstwo za trzy punkty. Vincourova zakończyła seta i mecz skutecznym serwisem
MVP tego spotkania została Hana Cutura (Grot Budowlani Łódź ).
MKS Dąbrowa Górnicza – Grot Budowlani 0:3
(8:25, 12:25, 19:25)
Grot Budowlani Łódź: Cutura 13, Polańska–Wojtowicz 10, Kąkolewska 9, Grobelna 12, Vincourova 5, Grajber 5, Twardowska 4.
Libero: Witkowska –Durajczyk.