Siatkówka. ŁKS Commercecon wygrał 3:0, ale ten trzeci set... Co za emocje!

Drużyna ŁKS Commercecon wygrała siódmy mecz w ekstraklasie siatkarek

Zaczęło się źle. Łodzianki przegrywały 0:2 i 3:4, ale szybko wyszły na prowadzenie 11:7, 14:10. Nie było jednak bezpiecznie i spokojnie, bo rywalki nie dawały za wygraną. Po pudle Bociek zrobiło się 14:12, a zatrzymaniu Bidias 17:17. Końcówka seta należała do ŁKS, a zakończyła go Bociek atakiem ze skrzydła.
W drugim secie łodzianki prowadziły 7:3 i traciły przewagę. Rywalki doprowadziły dwa razy do remisu i wyszły na prowadzenie 15:12! po kontrze Wójcik ŁKS odzyskał przewagą (18:17). Łodzianki nie oddały inicjatywy. Bidias obiła blok i ŁKS cieszył się z wygrania drugiego seta.
Łodzianki chyba za szybko uwierzyły, że już wygrały mecz. Początek trzeciego seta to wynik 4:0 dla BKS. Potem nie było lepiej - 8:5, 14:10 dla bielszczanek. Po akcji Wawrzyńczyk łodzianki doprowadziły do stanu 14:15, a po ataku Bidias do 16:16. Potem nastał czas remisów. Emocjonująca końcówka. Wójcik doprowadza do stanu 25:25. Kibice szaleją na trybunach. Dwa remisy 26:26 i 27:27. Po akcji Nowicki w aut, łodzianki wygyrwają 3:0. MVP meczu Aleksandra Wójcik

ŁKS Commercecon - BKS Bielsko - Biała 3:0
(25:20, 25:22, 29:27)

ŁKS: Kwiatkowska (6), Bidias (12), A. Wójcik (13), Bociek (6), Alagierska (5), M .Wójcik (1), Strasz (libero) oraz Nichol, Efimienko-Młotkowska (1) i Wawrzyńczyk (9)

BKS: Nowicka (2), Różański (13), Konieczna (6), Herelova (12), Moskwa (6), Mucha (13), Maj-Erwardt (libero) oraz Jagodzińska i Świrad