Siatkówka. ŁKS Commercecon przegrał seta, ale zdobył trzy punkty

Siatkarki ŁKS Commercecon źle zaczęły ligowy mezc, ale dobrze go skończyły i zdobyły cenne trzy punkty

Pierwszy set pokazał, że łodzianki muszą się napracować, żeby osiągnąć cel czyli wygrać za trzy punkty. Przegrywały czterema punktami (14:18), ale odrobiły dwa oczka. Potem jednak zaczęły się zbliżać do setowej katastrofy (19:24), która mimo ambitnej walki, niestety nastąpiła i łodzianki przegrały pierwszy set.
Od początku drugiej partii inicjatywa należała do łodzianek. Rywalki doprowadziły do stanu 4:5, ale potem straciły siedem punktów pod rząd. Łodzianki kontrolowały przebieg walki i wygrały.
W trzecim secie wrocławianki prowadziły 12:9, ale łodzianki przeszły do ofensywy i grając skutecznie... blokiem wyszły na prowadzenie i go już nie oddały. Czwqarty set był meczem do jedenj bramki.

ŁKS Commercecon - #VolleyWrocław 3:1
(23:25, 25:18, 25:17, 25:16)

ŁKS Commercecon Łódź: Nichol, Bidias, A. Wójcik, Szczyrba, Warzyńczyk, Gajewska, Bociek, Alagierska, Efimienko-Młotkowska, M. Wójcik
Libero: Korabiec, Strasz

Materiał oryginalny: Siatkówka. ŁKS Commercecon przegrał seta, ale zdobył trzy punkty - Express Ilustrowany