Siatkówka. ŁKS Commercecon postawił się liderowi!

Nie ma cienia wątpliwości, że największą sensacją Orlen Ligi jest postawa ŁKS Commercecon.

Beniaminek mocno postawił się liderowi. ŁKS zaczął mecz świetnie. Grał dobrze, bez kompleksów. Lider wydawał się zaskoczony śmiałością łodzianek. Kowalińska rozbijała obronę Chemika. Ostatnie piłki należały do przyjezdnych. Świetnie punktowała Sielicka.
Chemik po walce wygrał drugiego seta. W trzeciej partii łodzianki prowadziły od początku 7:0, potem 11:4, 20:15. To one były profesorkami na parkiecie i wygrały seta!
W czwartej partii łodzianki prowadziły 4:1. Potem trwała zacięta walka do stanu 15:15. W końcówce przeważał Chemik i doprowadził do tiebreaka. W decydującej partii Chemik uzyskał przewagę i odniósł zwycięstwo.

Chemik Police ŁKS Commercecon 3:2
(22:25, 25:21, 20:25, 25:19, 15:7)

ŁKS: Kwiatkowska, Osadchuk, Oleksy, Sielicka, Muhlsteinova, Kowalińska, Strasz (libero) oraz Bryda, Tomczyk.

W pozostałych meczach: Budowlani Łódź Budowlani Toruń 3:1, Pałac Bydgoszcz Developres Rzeszów 1:3, MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 2:3, Muszynianka BKS BielskoBiała 3:2, PTPS Piła KSZO Ostrowiec 2:3, Legionovia Atom Trefl Sopot 2:3.