Siatkówka. ŁKS Commercecon pewnie wygrał mecz i awansował na drugie miejsce

ŁKS Commercecon Łódź podjął we własnej hali #VolleyWrocław i odniósł pewne zwycięstwo, awansując na drugie miejsce w tabeli.

Mecz rozpoczął się od prowadzenia wrocławianek 2:0, ale ŁKS opanował sytuację. Volley nie dawał jednak za wygraną. Kilka razy doprowadzał do remisu. Gdy serwowała Lazović łodziankom wychodziła akcja za akcją, co pozwoliło uzyskać czteropunktową przewagę i kontrolować przebieg wydarzeń na parkiecie. Niestety, z momentami sportowej zapaści. ŁKS, dobrze blokując, wygrał pierwszego seta, choć szału nie było.
Początek drugiego seta był wyrównany. Potem potencjał wrocławianek szybko się wyczerpywał, a ŁKS grał coraz pewniej i skuteczniej. Volley miał wielkie kłopoty z dobrym przyjęciem piłki. Łodzianki zdobywały punkt za punktem i wygrały pewnie i wysoko.
Trzeci set zaczął się od asa serwisowego łodzianek. ŁKS grał pewnie i skutecznie. Blok był nie do przebicia. Wygrał seta i cały mecz za trzy punkty, po mocnym ataku Kalandadze.

ŁKS Commercecon Łódź - #VolleyWrocław 3:0

(25:19, 25:16, 25:13)

MVP Katarina Lazović, która zdobyła 13 punktów
ŁKS Commercecon Łódź: Osadchuk, Pasak, Wójcik, Lazović, Pasznik, Ninković, Wawrzyńczyk, Bongaerts, Alagierska, Laszczyk, Zaroślińska-Król, Dróżdż, Kalandadze
Libero: Strasz, Lach, Saad