Siatkówka. Finał Pucharu Polski nie dla ŁKS Commercecon

ŁKS Commerecon niestety nie zagra w mezu finałowym o Puchar Polski. Łodzianki przegrały z Chemikiem 0:3.

Falatnie zaczął się półfinałowy puharowy mecz ŁKS ommececon. W pierwszym secie łodzianki przegrywały 6:12, 11:20. Momentami łodzianki były bezradne, ale wzięły się w garść. Walczyły, ale musiały przegrać i przegrały
W drugim secie ŁKS prowadził 3:2, ale Chemik odzyskał inicjatywę, prowadził 9:6, ŁKS nie dawał za wygraną. Po kilku ciekawych akcji było 12:11. Potem trwała zacięta walka. ŁKS nie dawał się. Prowadził 23:22, ale niestety ostatnie piłki nalżały do rywalek, które wygrały drugiego seta.
W trzecim secie Chemik prowadził 6:2, a potem, 11:4 i ˛14:7, 17:11, 20:15. ŁKS walczył. Doprowadził do stanu 22:23, ale ostatnie piłki nalezały do Chmika, który awansował do finliu Pucharu Polski
ŁKS Commercecon - Chemik Police 0:3
(21:25, 23:25, 22.25)
MVP: Jovana Brakocević-Canzian
Chemik: Grajber (8), Kowalewska (4), Kąkolewska (4), Brakocević-Canzian (19), Baijens (13), Strantzali (7), Maj-Erwardt (libero) oraz Łukasik, Mędrzyk i Bałdyga
ŁKS: Wójcik (1), Lazović (9), Ninković, Bongaerts, Alagierska (6), Zaroślińska-Król (12), Strasz (libero) oraz Pacak (6), Pasznik, Wawrzyńczyk, Kalandadze (14) i Saad (libero)