reklama

Siatkówka. Drużyna ŁKS Commercecon ma nową zawodniczkę

-

Katarina Lazović, młoda reprezentantka Serbii, nie czekała na oficjalne ogłoszenie swojego transferu do ŁKS Commerceconu Łódź. Siatkarka sama powiedziała o tym w rodzimych mediach.

19-letnia Katarina Lazović przez ostatnie pięć lat reprezentowała Vizurę Belgrad, a jej pierwszym zagranicznym klubem w karierze będzie aktualny mistrz Polski, ŁKS Commercecon Łódź. - Rozmawiałam o tym z dziewczynami, które już występowały w Polsce. Wszystkie utwierdziły mnie w przekonaniu, że wybrałam dobrze i czeka mnie ciekawy start kariery za granicą. Czekam z niecierpliwością na nowe wyzwania. Umowę podpisałam na dwa lata - zdradziła Lazović w rozmowie z dziennikiem "Sportski Żurnal".

Czterokrotna mistrzyni Serbii dodała, że do wyboru łódzkiego klubu przekonała ją nie tylko perspektywa walki w Lidze Mistrzyń i plany obrony mistrzowskiego tytułu Ligi Siatkówki Kobiet, ale także słynni na całą Europę kibice siatkarskiego ŁKS-u. - Łódź to małe miasto, ale żyjące na co dzień siatkówką. Zresztą jak cała Polska - przyznała Lazović, która będzie miała w nowym klubie zadanie zastąpienia znakomitej brazylijskiej przyjmującej Regiane Bidias - podają Sportowe Fakty.
Serbska skrzydłowa łódzkiego klubu obecnie przygotowuje się wraz z rodzimą reprezentacją do kwalifikacji olimpijskich. Jej seniorskie występy w kadrze Serbii rozpoczęły się w zeszłym roku, podczas pierwszej edycji Ligi Narodów. Lazović ma za sobą świetny epizod młodzieżowy, podczas którego sięgała po złoto i srebro mistrzostw Europy juniorek i kontynentalne wicemistrzostwo w kategorii juniorek. Do tego była wybierana do dream teamu ME kadetek (2015) i juniorek (2016).

Jedenastka jesieni Fortuna 1 Ligi

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 28

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-28T16:49:43 02:00, ŁDZ:

Ale dowaliła Łódź to małe miasto musi laska się jeszcze pouczyć o Polskich miastach bo Łódź jest w pierwszej 10 największych miast w Polsce!

2019-07-28T17:15:25 02:00, Łodzianin:

dlaczego dowaliła ? jak on jest z Belgradu gdzie mieszka tyle ludzi co w Warszawie to Łódz dla niej może sie mała wydawać

co z tego ze z Belgradu jest .drugie miasto w Serbii jest o dwa razy mniejsze od Łodzi to jak mozna mówic że Łodz jest mała

Ł
Łodzianin
2019-07-28T16:49:43 02:00, ŁDZ:

Ale dowaliła Łódź to małe miasto musi laska się jeszcze pouczyć o Polskich miastach bo Łódź jest w pierwszej 10 największych miast w Polsce!

dlaczego dowaliła ? jak on jest z Belgradu gdzie mieszka tyle ludzi co w Warszawie to Łódz dla niej może sie mała wydawać

G
Gość
2019-07-28T16:49:43 02:00, ŁDZ:

Ale dowaliła Łódź to małe miasto musi laska się jeszcze pouczyć o Polskich miastach bo Łódź jest w pierwszej 10 największych miast w Polsce!

2019-07-28T16:51:00 02:00, Gość:

chyba pierwszej trójce znawco

2019-07-28T16:57:11 02:00, ŁDZ:

Co ty nie powiesz GUS zbawco podał 10 miast więc Łódź jest w tej 10 na 3 miejscu!

hahah a jaby podali z 20 czy 30 cz 50 miast to tez bys tak napisał .każdy normalny czlowiek wie że Łodz jest od jakiegoś czasu na 3 miejscu bo Karków ja wyprzedził a niedlugo i Wroclaw

Ł
ŁDZ
2019-07-28T16:49:43 02:00, ŁDZ:

Ale dowaliła Łódź to małe miasto musi laska się jeszcze pouczyć o Polskich miastach bo Łódź jest w pierwszej 10 największych miast w Polsce!

2019-07-28T16:51:00 02:00, Gość:

chyba pierwszej trójce znawco

2019-07-28T16:57:11 02:00, ŁDZ:

Co ty nie powiesz GUS zbawco podał 10 miast więc Łódź jest w tej 10 na 3 miejscu!

2019-07-28T16:58:22 02:00, ŁDZ:

Zbawco miało być.

Znawco..... słownik dam mi zmienia słowa

Ł
ŁDZ
2019-07-28T16:49:43 02:00, ŁDZ:

Ale dowaliła Łódź to małe miasto musi laska się jeszcze pouczyć o Polskich miastach bo Łódź jest w pierwszej 10 największych miast w Polsce!

2019-07-28T16:51:00 02:00, Gość:

chyba pierwszej trójce znawco

2019-07-28T16:57:11 02:00, ŁDZ:

Co ty nie powiesz GUS zbawco podał 10 miast więc Łódź jest w tej 10 na 3 miejscu!

Zbawco miało być.

Ł
ŁDZ
2019-07-28T16:49:43 02:00, ŁDZ:

Ale dowaliła Łódź to małe miasto musi laska się jeszcze pouczyć o Polskich miastach bo Łódź jest w pierwszej 10 największych miast w Polsce!

2019-07-28T16:51:00 02:00, Gość:

chyba pierwszej trójce znawco

Co ty nie powiesz GUS zbawco podał 10 miast więc Łódź jest w tej 10 na 3 miejscu!

Ł
ŁDZ
2019-07-28T16:49:43 02:00, ŁDZ:

Ale dowaliła Łódź to małe miasto musi laska się jeszcze pouczyć o Polskich miastach bo Łódź jest w pierwszej 10 największych miast w Polsce!

A dokładniej Łódź jest na 3 miejscu największych miast!

G
Gość
2019-07-28T16:49:43 02:00, ŁDZ:

Ale dowaliła Łódź to małe miasto musi laska się jeszcze pouczyć o Polskich miastach bo Łódź jest w pierwszej 10 największych miast w Polsce!

chyba pierwszej trójce znawco

Ł
ŁDZ

Ale dowaliła Łódź to małe miasto musi laska się jeszcze pouczyć o Polskich miastach bo Łódź jest w pierwszej 10 największych miast w Polsce!

G
Gość

bilety na kolejny sezon bedą droższe o 5 zł a konkretnych zastępstw za Bidias i Efimienko nie widać

Ł
Łodzianin
2019-07-28T10:39:00 02:00, Gość:

dlaczego nie ma Bidjas ? przecież jak miała odejść to podobno wracać do Brazylii do domu a nie do Włoch.Kasa.dlaczego odeszła Efimienko ? Kasa.dlaczego odszedł Masek.Kasa dlaczego odeszła w środku sezonu Amerykanka? Kasa i sama o tym nawet mówiła.Zostały słaba Bociek.Alagierska tez pewnie została bo to jej pierwszy tak dobry sezon i klub wiec chce jeszcze pograc z rok tutaj a po drugie zostala jej dobra kolezanka Bociek

2019-07-28T11:05:08 02:00, Gość:

Człowiek który wie wszystko 😂 opinia gotowa na wszystkie tematy widzę... Nawet usprawiedliwienie tego, że Alagierska została... Co za czerwony pajac 😅

2019-07-28T11:10:45 02:00, Gość:

idźcie dalej wychwalac wasze gwiazdy jak Lucie która zaraz po tym jak medal zdobyła na który dużo sie nie napracowała was olała i odeszła.nie dziwi was tez ze odchodzi Nichol której mało dawano szans gry a przychodzi dziewczyna trenera która nie grał od roku bo miała kontuzje

2019-07-28T11:46:08 02:00, Łodzianin:

Wyj dalej i szukaj dziury w całym. A my spokojnie podchodzimy do kolejnego sezonu.

Nie podszywaj się pod łodzianina, bo z daleka śmierdzisz byczyną ty głupi głupku srałtełesiacki.

R
Robik

O czym Wy piszecie ? Ta siatkarka nie ma jeszcze podpisanego kontraktu . Wejdźcie na stronę na Twitterze ŁKS . Po co ta napinka ? . Prawda jest narazie taka że skład jest kiepski i tyle .

G
Gość

Ej, kochani Budowlani, bez was świat byłby bardzo smutny... Ponarzekajcie jeszcze trochę (proszę), jaki to ŁKS jest biedny, jak to nie ma pieniędzy, a potem chyłkiem znów uciekajcie z hali po kolejnym przegranym meczu. Proszę, nic mi nie sprawia większej przyjemności :)

Ł
Łodzianin
2019-07-28T10:39:00 02:00, Gość:

dlaczego nie ma Bidjas ? przecież jak miała odejść to podobno wracać do Brazylii do domu a nie do Włoch.Kasa.dlaczego odeszła Efimienko ? Kasa.dlaczego odszedł Masek.Kasa dlaczego odeszła w środku sezonu Amerykanka? Kasa i sama o tym nawet mówiła.Zostały słaba Bociek.Alagierska tez pewnie została bo to jej pierwszy tak dobry sezon i klub wiec chce jeszcze pograc z rok tutaj a po drugie zostala jej dobra kolezanka Bociek

2019-07-28T11:05:08 02:00, Gość:

Człowiek który wie wszystko 😂 opinia gotowa na wszystkie tematy widzę... Nawet usprawiedliwienie tego, że Alagierska została... Co za czerwony pajac 😅

2019-07-28T11:10:45 02:00, Gość:

idźcie dalej wychwalac wasze gwiazdy jak Lucie która zaraz po tym jak medal zdobyła na który dużo sie nie napracowała was olała i odeszła.nie dziwi was tez ze odchodzi Nichol której mało dawano szans gry a przychodzi dziewczyna trenera która nie grał od roku bo miała kontuzje

Wyj dalej i szukaj dziury w całym. A my spokojnie podchodzimy do kolejnego sezonu.

G
Gość
2019-07-27T21:33:51 02:00, Gość:

Jak to ma być zastępstwo za Bidias która dla LKS zdobywała połowę punktów to jest śmiech na sali .jakaś małolata co poza Serbia nigdy nie grała ma udźwignąć taki ciężar gry

2019-07-27T21:40:17 02:00, Gość:

jak się nie ma kasy to trzeba czymś pozory stwarzać .tak jak z przyjsciem w polowe sezonu Lucie i Kowalinskiej co rok w siatkówkę nie graly. Nichol jednak rację miała .

Nie zawsze najważniejszy jest budżet, to nie budżet świadczy o sile drużyny.,udowodnił to ŁKS zdobywając tytuł Mistrza Polski:) Więc daremna debata na ten temat...

Dodaj ogłoszenie