Siatkówka. Drużyna Grot Budowlani w półfinale mistrzostw Polski

Stało się to, co się miało stać

Siatkarki Grot Budowlani wygrały drugi mecz z Pałacem Bydgoszcz 3:0 i awansowały do pófinałów mistrzostw Polski, w którym zmierzą się z z mistrzynami kraju - Chemikiem Police.
Pierwszy set bez historii. W drugim łodzianki miały kłopoty. Wydawało się, że przegrają partę, ale rywalki oddały im seta na własne życzenie. W trzeciej partii łodzianki prowadziły 16:11, rywalki z nawiązką odrobiły straty, wychodząc na prowadzenie 18:17. Potem mieliśmy emocjonującą końcówkę seta, ale ostatnie słowo należało do Grot Budowlani.
Powiedzmy szczerze, mecz nie był porywającym widowiskiem, a poziom niektórych akcji...juniorski.
Jedno już jest pewne. Łódź zdobędzie przynajmniej jeden medal mistrzostw Polski, do pófinału awansował bowiem ŁKS Commercecon, który zagra z Developresem Rzeszów.