Siatkówka. Drużyna Grot Budowlani przegrała w Policach

pasZaktualizowano
W meczu na szczycie ligi siatkówki kobiet Chemik pokonał drużynę Grot Budowlani.

Łodzianki nie miały wiele do powiedzenia.
W pierwszym secie Chemik prowadził 5:1, 14:3. Nic dzwinego, że wygrał zdecydowanie po mocnym ataku Silvy.
Drugi set zaczął się zdecydowanie lepiej dla Budowlanych, które prowadziły 5:0, 7:1, 10:4. Niestety znów nastąpiła zapaść łodzianek, rywalki doprowadziły do remisu, uzyskały trzypunktową przewagę 16:13 i pewnie wygrały do 21.
W trzecim secie gospodynie prowadziły 5:1, 7:3, 15:9 i kontrolowały przebieg wydarzeń na parkiecie. Zespół z Polic wygrał pewnie za trzy punkty.
trzeba jednak pamiętać, że łodzianki zagrały ten mecz 48 godzin po spotkaniu w Lidze Mistrzyń w Stambule.

Chemik Police - Grot Budowlani 3:0
(25:12, 25:21, 25:19)

Grot Budowlani Łódź: Budowlani: Nowicka, Leys, Bączyńska, Śmieszek, Pencova, Kraiduba, Stenzel (l.)