Siatkówka. Budowlani wygrywają za trzy punkty

Pewna wygrana siatkarek Budowlanych

W pierwszym secie po asie serwisowym łodzianki prowadziły 5:1, a potem po fantastycznej serii udanych akcji 12:4. Dekoncentracja i rywalki odrobiły cztery punkty. Trener Jacek Pasiński wziął czas. Łodzianki opanowały sytuację i odniosły łatwe zwycięstwo. Set skończyła skuteczna akcja Beier.
W drugim secie gospodynie szybko prowadziły 13:4, co w praktyce zdecydowało o losach rywalizacji. Zawodniczki drużyny gości miały ogromne problemy z przyjęciem zagrywki i z odnalezieniem się w ogromnej hali, w której zmieściliby się bez problemu wszyscy mieszkańcy Muszyny. Po dotknięciu siatki przez Milovits łodzianki wygrywają do 15.
Trzeci set rozpoczął się od zaciętej walki. Końcówka należała do łodzianek, które odniosły zwycięstwo za trzy punkty.
MVP meczu została Daiana Muresan, tóra zdobyła 17 punktów..

Budowlani - Muszynianka 3:0
25:16, 25:15, 25:16

Budowlani Łódź: Beier, Brzezińska, Muresan, Polańska, Pycia, Vincourova, Libero: Medyńska oraz Woźniczka