Siatkarski hit. Drużyna Grot Budowlani podejmuje lidera!

Wielkie siatkarskie emocje w Łodzi.

W niedzielę o godz. 17.30 drużyna Grot Budowlani podejmuje lidera Chemika Police. O rywalkach nie można już powiedzieć, że są niepokonane, gdyż ostatnio musiały uznać wyższość drużyny Developresu i to na własnym parkiecie, przegrywając 2:3, po morderczym pojedynku trwającym dwie godziny, osiem minut. Czy łodzianki pójdą w ślady rzeszowianek, a emocje sięgną zenitu?
Jesteśmy gotowe na ten pojedynek, bardzo chcemy wygrać. W takim meczu wszystko musi funkcjonować na jak najwyższym poziomie, nie możemy sobie pozwolić na słabsze wykonanie jakiegokolwiek elementu gry powiedziała w rozmowie z oficjalną stroną przyjmująca, Anna Bączyńska.  Myślę, że kryzys mamy już za sobą. Nieważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy, a my zamierzamy zakończyć ten sezon z medalem na szyi.
Siatkarki Grupy Azoty Chemik Police awansowały do ćwierćfinału rywalizacji o Puchar CEV. Kolejnym przeciwnikiem podopiecznych Ferhata Akbasa będzie serbski Mladost Zagrzeb, który po złotym secie wyeliminowała Fatum Nyiregyhaza.
O niebo łatwiejsze ligowe zadanie czeka w sobotę drużynę ŁKS Commercecon, która o godz. 18 zagra w stolicy z ostatnią w tabeli Wisłą. Warszawianki jeszcze nie wygrały ligowego meczu i ciągle stają przed iście szekspirowskim pytaniem grać dalej czy jednak nie grać. Dla łodzianek najistotniejsza jest sprawa zdrowia liderki Karariny Lazović, która doznała urazu w meczu Ligi Mistrzyń w Stuttgarcie. Przeszła badania rezonasem magnetycznym. Lazović zdobyła do tej pory w lidze 250 punktów, cztery razy była wybierana MVP ligowych meczów. Widać, jak ważna to zawodniczka dla drużyny.
A już 15 lutego ŁKS Commercecon o godz. 18 podejmie w Łodzi Developres Rzeszów.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0