Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Siatkarki Jedynki jadą po awans do finału

Siatkarki Jedynki Aleksandrów
Siatkarki Jedynki Aleksandrów Jedynka
Siatkarki Jedynki Aleksandrów są o krok od awansu do finału rozgrywek I ligi, którego stawką będzie gra w ekstraklasie. Po dwóch półfinałach prowadzą 2:0, a trzeci mecz w Ostrowcu Świętokrzyskim z KSZO rozegrają w sobotę.

Gra toczy się do trzech wygranych i w klubie z Aleksandrowa liczą, że sprawa awansu rozstrzygnie się już w sobotnim spotkaniu (godz. 16). W dwóch pierwszych meczach z KSZO siatkarki Jedynki nie miały większych problemów. W pierwszym spotkaniu straciły tylko jednego seta, do zwycięstwa 3:0 potrzebowały tylko godziny.
Aleksandrowianki wznowiły treningi. Świąteczna przerwa nie wpłynęła negatywnie na ich formę i trener Mariusz Bujek ze spokojem przygotowuje zespół do decydujących rozgrywek fazy play-off.
W Ostrowcu Jedynka będzie mogła liczyć na wsparcie kibiców, dla których wyjazd zorganizował klub.