Siatkarki Jedynki bardzo blisko finału. Wygrały drugi mecz z KSZO

Siatkarki Jedynki znów mogły cieszyć się z wygranej.
Siatkarki Jedynki znów mogły cieszyć się z wygranej. Jedynka
Siatkarki Jedynki Aleksandrów znacznie przybliżyły się do gry w finale play-off I ligi. W półfinale przed własną publicznością dwukrotnie (3:1 i 3:0) pokonały KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Do awansu podopieczne Mariusza Bujka potrzebują jeszcze jednego zwycięstwa. Trzeci mecz obu drużyn odbędzie się w Ostrowcu 7 kwietnia.
W sobotnim spotkaniu aleksandrowianki przegrały tylko pierwszego seta (do 19). Na szczęście, podziałało to mobilizująco i w kolejnych setach zwyciężyły do 25, 19 i ponownie 19. Największy wkład w ważne zwycięstwo miała Karolina Michalkiewicz.
Jedynka: Tomczyk, Kaliszuk, Kwiatkowska, Mieszała, Wilk, Babicz, Nowakowska (libero) oraz Michalkiewicz, Natanek, Yordanska, Przepiórka.
W drugim meczu gospodynie zagrały jeszcze lepiej i do odniesienia zwycięstwa 3:0 (25:16, 25:17. 25:19) potrzebowały zaledwie godzinę.