Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Siatkarki Budowlanych. W tie breaku spuściły głowy

-
W akcji przy siatce środkowa Budowlanych Łódź Sylwia Pycia
W akcji przy siatce środkowa Budowlanych Łódź Sylwia Pycia łukasz kasprzak
Siatkarki Budowlanych po dramatycznym meczu przegrały z MKS Dąbrowa Górnicza 2:3

Sylwia Pycia (kapitan Budowlanych Łódź): -Ten mecz mógł nam dać trzy punkty. Niestety nie wykorzystałyśmy naszego prowadzenia.W tie breaku można powiedzieć, że spuściłyśmy głowy. Zespół z Dąbrowy Górniczej poszedł za ciosem i wygrał mecz. Pozostaje nam się cieszyć chociaż z tego jednego punktu. Jednak po tej porażce na pewno jesteśmy bardzo przybite.

Waldemar Kawka (trener Tauron MKS Dąbrowa Górnicza): - Mogliśmy nie mieć żadnej zdobyczy punktowej, ponieważ przegrywaliśmy w czwartym secie dosyć wysoko. Na szczęście wygraliśmy te spotkanie 3:2 i nie ponieśliśmy dużych strat. Zespół z Łodzi na pewno będzie żałował. Mogę powiedzieć, że były momenty gdy łodzianki grały naprawdę dobrze w obronie i na siatce.

Maciej Kosmol (trener Budowlanych Łódź): - Na pewno żałujemy czwartego seta, w którym prowadziliśmy. Nie udało nam się skończyć tej partii tak jakbyśmy chcieli. Pojawiły się błędy w naszej grze, które pozwoliły odrodzić się zespołowi z Dąbrowy Górniczej. Jedzmy małą łyżeczką. Ten jeden punkt jest na pewno na plus i z tego się cieszymy.

Magdalena Śliwa (kapitan Tauron MKS Dąbrowa Górnicza): - Bardzo dziwne spotkanie, ponieważ świetnie grający zespół z Łodzi przegrywa mecz. Gratuluję zespołowi z Łodzi wielkiej woli zwycięstwa i zaangażowania. Dziewczyny grały bardzo dobrze, a nam ciężko było zdobywać punkty.