Siatkarki Budowlanych też odpoczywają

(bap)
Siatkarki Budowlanych do treningów wrócą we wtorek.
Siatkarki Budowlanych do treningów wrócą we wtorek. Maciej Stanik
W tym roku łódzkie siatkarki Budowlanych czeka jeszcze jeden mecz. Trzy ostatnie spotkania zakończyły zwycięstwem.

Siatkarki i kibice Budowlanych w bardzo dobrych nastrojach rozpoczną dziś święta Bożego Narodzenia. Łódzka drużyna wygrała trzy ostatnie mecze - dwa w lidze, w których nie straciła nawet seta (z Gwardią Wrocław i PTPS Piła) oraz w Pucharze Polski (3:1 w Mielcu ze Stalą). Sympatycy łodzianek mogą tylko obawiać się, czy świąteczna przerwa nie wpłynie na formę zespołu. - Cztery dni przerwy nie będą problemem, a nawet powinny nam pomóc, bo w końcu przyda się dziewczynom trochę odpoczynku - mówi prezes i menedżer drużyny, Marcin Chudzik.
Więkoszość z nich święta spędza w domach. Do Brukseli pojechała Helene Rousseaux, a do Puli w Chorwacji Matea Ikić. Wszystkie do treningów wrócą we wtorek.
W tym roku Budowlani czeka bowiem jeszcze jeden mecz w ekstraklasie. I to bardzo ważny. W piątek o godz. 18 zagrają w Bydgoszczy z KS Pałac. Obie drużyny mają taką samą liczbę punktów (14) i zwycięzca zakończy rok na piątym miejscu. Na to ciekawie zapowiadające się spotkanie klub organizuje wyjazd kibiców. Zapisy w biurze w hali sportowej lub na stronie budowlanilodz.pl.