Siatkarki Budowlanych. Nie zagrały na 100 procent

-
Liczymy na doświadczenie środkowej Budowlanych Sylwii Pyci
Liczymy na doświadczenie środkowej Budowlanych Sylwii Pyci łukasz kasprzak
Znów się nie udało. Jak długo jeszcze? Siatkarki Budowlanych przegrały trzeci mecz z zespołem BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3. Porażka w tym spotkaniu wyeliminowała łodzianki z dalszej walki o podium Orlen Ligi.

Sylwia Pycia (kapitan Budowlanych): -Wiedziałyśmy, że na pewno nie będzie łatwo i jeżeli dzisiaj nie damy z siebie wszystkiego, nie zagramy na sto albo nawet sto pięćdziesiąt procent to będzie bardzo ciężko. O ile w pierwszym secie jeszcze grałyśmy dobrze, wygrałyśmy i chciałyśmy iść za ciosem, to później nie starczyło nam determinacji, być może też sił i koncentracji. Pozostaje namteraz walka o troszkę niższe cele i na tym się będziemy skupiać.
Maciej Kosmol (trenere Budowlanych): - Zespół z Bielska zasłużenie awansował, myślę, że w przekroju całej rywalizacji był zdecydowanie lepszy od nas. Szkoda, że nie udało nam się utrzymać tej regularności z pierwszego seta. Mieliśmy problemy z przyjęciem i z wyprowadzeniem ataku, tego nam najbardziej brakowało.