Siarka Tarnobrzeg - ŁKS 88:79. Znów porażka łódzkich koszykarzy

hof
Przy piłce Krzysztof Sulima
Przy piłce Krzysztof Sulima Paweł Łacheta
W kolejny meczu ekstraklasy (grupa 7-14) koszykarze ŁKS przegrali wyjazdowe z spotkanie z Siarka Tarnobrzeg 79:88 (21:20, 21:22, 18:27, 19:19)

Przez znaczną część spotkania w Tarnobrzegu pachniało sensacją. Podopieczni trenera Piotr Zycha, skazani przed meczem na pożarcie, toczyli na parkiecie wyrównany bój. Po dwudziestu minutach gry był remis 42:42. Niestety, początek drugiej części to koszmar ełkaesiaków. Gospodarze zdobyli dwanaście punktów z rzędu, a łodzianie... żadnego. Nie ma się zatem co dziwić, że trzecią kwartę łodzianie przegrali 18:27. W końcówce spotkania ełkaesiacy ambitnie dążyli do zmniejszenia przewagi Siarki, ale ostatecznie nie udało się zrealizować tego celu. Brawa dla ełkaesiaków za ambicję.
Siarka Jezioro Tarnobrzeg - ŁKS 88:79 (20:21, 22:21, 27:18, 19:19).
Siarka Jezioro Tarnobrzeg: Nicchaeus Doaks 22, T.J. Tiller 19, Marek Piechowicz 16, Josh Miller 14, Dariusz Wyka 8, Michał Rabka 4, Przemysław Karnowski 3, Wojciech Barycz 2, Piotr Pyszniak 0.
ŁKS: Michał Michalak 20, Jarosław Zyskowski 14, Jakub Dłuski 13, Krzysztof Sulima 13, Piotr Trepka 9, Bartłomiej Szczepaniak 5, Paweł Malesa 5, Filip Kenig 0.