SAPPORO RELACJA NA ŻYWO. STREAM SAPPORO 2017. WYNIKI SAPPORO. SAPPORO RELACJA LIVE

oprac.WW, (hof, p)Zaktualizowano 
sapporo na żywo Sapporo na żywo relacja
Główny konkurs w Sapporo rozpocznie się o 8.20.. SAPPORO RELACJA NA ŻYWO. WYNIKI SAPPORO 12.02.2017. Dziś w Sapporo o 8.20 rozpocznie się kolejny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Konkurs w Sapporo 12.02.2017 w skokach narciarskich - zapraszamy na relację na żywo. RELACJA SAPPORO WYNIKI. SAPPORO RELACJA WYNIKI NA ŻYWO. Początek relacji o godzinie 8.20. Zapraszamy na drugi konkurs z Sapporo, który odbędzie się z soboty na niedzielę. SAPPORO 12.02. WYNIKI NA ŻYWO

SAPPORO SKOKI PUCHAR ŚWIATA NA ŻYWO WYNIKI

KONKURS PUCHARU ŚWIATA W SAPPORO WYNIKI RELACJA NA ŻYWO 12.02

Maciek Kot wygrywa dzisiejszy konkurs skoków w Sapporo! Drugi konkurs już jutro o godz. 1.45 z soboty na niedzielę.
II seria skoków w Sapporo

Trwa PUCHAR ŚWIATA W SAPPORO 2017

Maciej Kot liderem po pierwszej serii.
Wyniki po I serii DYST. PKT.
1 Maciej Kot 139.0 - 133.3
2 Andreas Wellinger139.0 - 130.2
3 Peter Prevc 143.0-129.5
4 Stefan Kraft 137.0-127.3
5 Markus Eisenbichler135.0-122.6
6 Michael Hayboeck132.5-119.6
7 Roman Koudelka131.0-118.8
8 Richard Freitag 130.0-116
9 Piotr Żyła 129.0-114.6
10 Kamil Stoch 129.0-113.6

Sapporo wyniki

Czy dziś Polacy znajdą się na podium? Kamil Stoch jest w dobrej formie, mamy nadzieję, że Polak dziś osiągnie dobry wynik.

Puchar Świata Sapporo 2017 w skokach narciarskich odbędzie się w sobotę i niedzielę. Transmisje TV oglądać będzie można w TVP 1 i Eurosport 2

PUCHAR ŚWIATA SKOKI SAPPORO 2017

Pod względem liczby polubień swojego oficjalnego profilu na Facebooku, Piotr Żyła z Wisły dystansuje samego mistrza Kamila Stocha, ciesząc się ponadmilionową (!) liczbą obserwujących. Miłośnik papryki i lepszych lub gorszych żartów postanowił wykorzystać swoją popularność i ruszyć z nowym pomysłem.

SAPPORO 11.02 NA ŻYWO

Sobota, 11.02.2017
08:30 - Konkurs indywidualny PŚ w Sapporo; TVP 1, Eurosport 2

„Startujemy z oficjalnym fanklubem. Zapraszam wszystkich chętnych do polubienia, na początek wybierzemy 2-3 redaktorów spośród Was... o ile będą chętni. Napiszcie kilka słów o sobie w wiadomości prywatnej” - napisał Żyła.

LIVE SAPPORO STREAM

Kibice zareagowali entuzjastycznie. Odzew już jest. Chętnych nie brakuje.

SKOKI SAPPORO WYNIKI

Piotrek potrafi zaskakiwać, także... kulinarnymi pomysłami. - Dawid Kubacki przyniósł wiadomość, że bracia Prevcowie zjadają podobno słoik papryki dziennie. Peter Prevc odstawił ją i forma mu spadła. My zaczęliśmy od niedawna jeść paprykę i będziemy jej jeść coraz więcej - mówił i jak widać dieta paprykowa przyniosła dobre efekty.

SAPPORO WYNIKI 2017

Ostatnio nasi skoczkowie spotkali się w Oberstdorfie z gwiazdą Bayernu Monachium - Robertem Lewandowskim. „Wewiór” powiedział „Lewemu”, co jeszcze ich czeka i przy okazji rozbawił piłkarza: - Zostały jeszcze Korea i Japonia, mistrzostwa świata, tournee norweskie i Planica. No i później się można piwa napić.

PŚ SAPPORO 2017 JAKI WYNIK

Kamil Stoch był trzeci w sobotnim konkursie PŚ w Oberstdorfie Wczoraj zwyciężył Austriak Stefan Kraft Polaków dopingował Robert Lewandowski.

KAMIL STOCH WYNIKI SAPPORO

PUCHAR ŚWIATA SAPPORO 2017 WYNIKI KTO WYGRAŁ

W sobotniej rywalizacji Kamil Stoch zajął trzecie miejsce w konkursie PŚ. Zmagania w lotach narciarskich w Oberstdorfie wygrał Austriak Stefan Kraft, drugie miejsce zajął Andreas Wellinger.

SAPPORO JAKI WYNIK RELACJA

Polak otrzymał od organizatorów m.in. bukiet kwiatów. - Będą dla żony - powiedział Stoch. - W piątek miała urodziny, więc będzie to dodatek do prezentu, który już oczywiście dostała. To podium mogę zadedykować Ewie. Dziękuję zawszystko, co dla mnie robi i pomoc, którą mi ofiaruje przez cały czas.

SAPPORO WYNIKI NA ŻYWO. RELACJA SAPPORO

Po raz trzeci w karierze Kamil Stoch przekroczył granicę 1000 punktów w sezonie Pucharu Świata. Polak potrzebował do tego 16 konkursów cyklu 2016/2017. Szybszy w ostatnich pięciu latach był jedynie Peter Prevc (w poprzednim sezonie już po dwunastu konkursach).

SAPPORO NA ŻYWO

PŚ SAPPORO 2017 SKOKI WYNIKI SOBOTA 11.02

Dla Krafta Oberstdorf to niezwykle szczęśliwe miejsce. W sobotę i niedzielę odniósł szóste i siódme zwycięstwo w karierze w Pucharze Świata. Więcej niż połowa z nich miała miejsce właśnie w tym mieście - dwa razy podczas Turnieju Czterech Skoczni i dwa właśnie na obiekcie imienia Heiniego Klopfera.

SAPPORO 11.02 PŚ NA ŻYWO

Wczoraj skoczkowie nie mieli już szczęścia do pogody. Jednoseryjny niedzielny konkurs PŚ wygrał Kraft. Wellinger pobił własny rekord obiektu, ale zawodów nie wygrał, bo puntami pokonał go Austriak. 6. miejsce zajął Maciej Kot, 8. Piotr Żyła, a 9. Kamil Stoch.

SAPPORO LIVE WYNIK RELACJA. KAMIL STOCH JAKI WYNIK

Do Oberstdorfu wybrał się nasz doskonały... piłkarz Robert Lewandowski. Między skokami zawodnicy robili sobie z nim zdjęcia. A piłkarz wybrał się na górę rozbiegu, by spojrzeć ile trzeba mieć odwagi, by móc szybować na nartach.

Półtorej godziny przed konkursem przeprowadzono kwalifikacje. Niestety, były fatalne dla Gregora Schlierenzauera. Austriak przewrócił się na zamarzniętym zeskoku i długo po nim sunął. Zniesiono go nanoszach, w konkursie nie wystąpił.

SAPPORO RELACJA JAKI WYNIK

Rywalizacja w Pucharze Świata przenosi się teraz doAzji. W dniach 11-12 lutego odbędą się dwa indywidualne konkursy na Okurayamie w Sapporo. Z kolei 15 i 16 lutego zaplanowano próbę przedolimpijską w Pjongczang.

Przepis na pyszne faworki
Przepis na kruche chrusty
AGENT GWIAZDY 2 KIEDY DRUGA EDYCJA AGENTA?
WIERSZYKI NA WALENTYNKI
ŻYCZENIA NA WALENTYNKI, WALENTYNKI SMSY, WALENTYNKI WIERSZYKI, WALENTYNKI 2017

SAPPORO SKOKI 2017 NA ŻYWO

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 71

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

j
jej

że będę o nim mówił i mówił to prawda

S
Super

Polacy rządzą

H
Hanka

Świetne zawody inwidualne dla Polaków.
Oraz wielkie brawa dla Macieja Kota!!!

K
Kibicowałam

Wielkie brawa dla Macieja Kota

J
Jakub

144 m Macieja Kota NOWY REKORD SKOCZNI!!!!!

J
Jakub

144 m Macieja Kota NOWY REKORD SKOCZNI!!!!!

A
AngelaLovers

Idealna rozgryfka super skoki

O
Ole ole

Wielkie Brawa Dla Maćka Kota!!!! ;) Najleprze skoki jak dla niego

S
Superxprawdziwezawody.org

Najprawdziwsze super zawody iwidualne

O
Ole ole

Wielkie Brawa Dla Maćka Kota!!!! ;) Najleprze skoki jak dla niego

o
o co chodzi

heh

G
Gość

dfsdfds

K
Kevin

Super nie oglądałem ale czytałem tą relacje.
Dzięki WW. za super relację i że mogłem wiedzieć jak nam szło jesteś spoko gość WW. !!!!! To była najlepsza relacja jaką czytałem o skokach Dzięki

G
Gość

kibicuje bezpiecznie z domku

G
Gość

najlepsze skoki na świecie

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3