Sandecja - Widzew 1:3. Marcin Broniszewski: Mocna i zdecydowana Sandecja nas zdominowała

Piłkarze Widzew Łódź przegrali 1:3 mecz z Sandecją Nowy Sącz. Marcin Broniszewski, trener Widzewa, powiedział po tym spotkaniu.

Trudno komentować takie spotkanie, jak się przegrywa 1:3. Tak na szybko, bez głębszej analizy, nie graliśmy dobrze w pierwszej połowie - powiedział widzewski szkoleniowiec. - Mocna i zdecydowana w bezpośredniej walce Sandecja nas zdominowała. Około 30. minuty zaczęliśmy przejmować inicjatywę, ale nic z tego nie wynikło poza jednym stałym fragmentem gry i uderzeniem w poprzeczkę. Dopiero w drugiej połowie zaczęliśmy lepiej grać. Nie wiem, czy to wynikało z tego, że Sandecja potraktowała dwubramkową przewagę jako taką, która pozwala im grać bardziej z tyłu. Trzy stałe fragmenty - dwa rzuty karne i rzut rożny - zadecydowały o tym, że niestety przegraliśmy.