SANDECJA - ŁKS RELACJA NA ŻYWO. Śledź Wynik meczu ONLINE. Fatalna gra łodzian, ŁKS bez punktu w Nowym Sączu

(hof)
W spotkaniu 22 kolejki piłkarskiej pierwszej ligi Sandecja Nowy Sącz pokonała ŁKS 2:1. Łodzianie zagrali słabe spotkanie i zasłużenie przegrali. Drużyna z al. Unii zupełnie nie przypomina zespołu, który może podjąć skuteczną walkę o ekstraklasę. Na nic zdała się zmiana trenera. Ełkaesiacy grają słabo, popełniają szkolne błędy w defensywie i nie stwarzają okazji, po których mogliby zdobywać gole. Trudno zatem oczekiwać, że łódzki zespół będzie się piął w górę tabeli. Dziś widać było wyraźnie, że nieobecność Pirulo to olbrzymia strata dla sportowej jakości tej drużyny. Ani Dominguez, ani Rygaard nie potrafili pokierować grą dwukrotnych mistrzów Polski. ŁKS przegrał frajersko. Sandecja wyszarpała zwycięstwo, po golu z rzutu karnego w doliczonym czasie gry!

90+ 1 Rzut karny dla Sandecji, faulował Rozwandowicz
90' Doliczone cztery minuty
90' Żółta kartka dla trenera Mamrota
89' Żółta kartka dla Rygaarda
87' Zmiana w Sandecji, schodzi Ogorzały, w jego miejsce Ken
87' Rzut wolny dla Sandecji
85' Dośrodkowanie Klimczaka, ale nic z tej akcji nie wyszło
83' Zmiana w ŁKS, Wolski za Trąbkę
82' Trochę chaotyczne gry w środku boiska
80' ŁKS stara się, lecz brakuje dokładności
76' Faulowany Trąbka przez Danka, żółta kartka dla piłkarza gospodarzy.
76' Niecelny strzał Nawotki
75'
73' Dużo walki na boisku, ale mało ciekawej gry
71' Zmiany w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Lopez Huesca, na boisku pojawia się Victor, z boiska schodzi Małkowski, jego miejsce zajmuje Błanik.
70' Aut dla ŁKS
67' Pomocy medycznej potrzebuje Lopez Huesca.
64' Ładny strzał Nawotki, ale broni bramkarz
63' Gola dla ŁKS, Do bramki trafia Rygaard. Łódzki piłkarz wykorzystał niezdecydowanie defensywy rywali
62' ŁKS nadal bezradny
60' Żółta kartka dla kierownika Sandecji
58' Zmiana w ŁKS, z boiska schodzi Gryszkiewicz, na boisku pojawia się Marciniak.
56' Niecelne dośrodkowanie nawotki
55' Rożny dla Sandecji
53' Mało ciekawego futbolu na boisku
52' Atak Sandecji, ale zakończony niecelnym strzałem
51' Zbyt lekki strzał Rygaarda z rzutu wolnego i futbolówkę pewnie wyłapał Pietrzkiewicz.
50' Faulowany Trąbka
49' ŁKS nadal bez pomysłu na grę
47' Łodzianie rozpoczęli bez zmian
46' Rozpoczęła się druga część spotkania
To nie jest dobry mecz w wykonaniu ełkaesiaków. Goście są znacznie aktywniejsi i zasłużenie prowadzą. Wypada liczyć, że po przerwie zobaczymy lepiej grających łodzian.
45+4' Koniec pierwszej części spotkania
45+1' Żółta kartka dla Dąbrowskiego
45' Pierwsza połowa przedłużona o cztery minuty
43' Żółta kartka dla Ogorzały
41' ŁKS nie może wypracować klarownej sytuacji bramkowej

39' Dużo chaosu w grze ŁKS Sandecja - ŁKS 1:0
39' Ze stadionu wyjechała karetka
37' Rygaard miał kierować grą ŁKS, ale na razie ni mu nie wychodzi
34' Obrona ŁKS wyraźnie zaspała i dru0yna ponosi tego konsekwencje
33' Gol dla gospodarzy. Ogorzały pokonał Mielcarza
32' Uraz Sekulskiego wygląda groźnie
30' Zmiana w ŁKS. za Sekulskiego Janczukowicz
29' Łodzianin jest znoszony z boiska
26' Sekulski po starciu z bramkarzem gospodarzy leży na murawie
25' Sandecja gra twardo, a to nie ułatwia zadania łodzianom
23' ŁKS próbuje przejąć inicjatywę
21' Sandecja coraz częściej atakuje
19' Silny strzał Trąbki, ale nie był celny
18' Rzut rożny dla Sandecji
17' ŁKS ma kłopot z wyprowadzeniem akcji
15' Gospodarze coraz częściej atakują
13' Szczęście ŁKS, zawodnik Sandecji strzał wysoko nad bramką
12' Sędzia często przerywa grę, bo zawodnicy obydwu drużyn przekraczają przepisy
10' Na razie bez klarownych sytuacji bramkowych
7' Mocno z dystansu uderzał Dominguez, ale piłka poleciała nad bramką
7' Zablokowane dośrodkowanie Klimczaka
6' Rzut wolny dla Sandecji
4' Faul na Trąbce
3' Łodzianie częściej przy posiadaniu piłki
1' Sędzia rozpoczął spotkanie
Godz. 12.59 Rezerwowi Sandecji: Tokarz – Szufryn, Błanik, Victor, Basta, Ella Ken, Kuźma, Żołądź
Godz. 12.55 Rezerwowi ŁKS: Arndt -Koprowski, Moros, Tosik, Wolski, Sajdak, Marciniak, Kelechukwu, Janczukowicz.
Godz. 12.50 Skład drużyny gospodarzy: Pietrzkiewicz - Chmiel, Piter-Bucko, Dziwniel, Ogorzały, Hajda, Boczek, Kasprzak, Rubio, Małkowski, Danek

Godz. 12.45 W pierwszym spotkaniu tych drużyn padło aż pięć goli. Cztery z nich strzelili piłkarze ŁKS, wówczas trenowani jeszcze przez Wojciecha Stawowego.

Godz. 12. 35 W Nowym Sączu nastroje bardzo dobre. Jedenaście punktów wywalczonych w pięciu ostatnich meczach to więcej, niż wcześniej piłkarze Sandecji wywalczyli w szesnastu meczach.
Godz. 12.25 Szykuje się ciekawe stracie. Piłkarze ŁKS wygrali sześć z dziesięciu meczów wyjazdowych w tym sezonie.
Sandecja dziesięciu spotkań z rzędu nie przegrała.
Godz. 12.15 Spotkanie poprowadzi Kornel Paszkiewicz z Wrocławia. Początek meczu o 13.

Godz. 12:10 - Skład ŁKS: Malarz - Klimczak, Sobociński, Dąbrowski, Nawotka - Dominguez, Rozwandowicz, Gryszkiewicz, Rygaard, Trąbka - Sekulski

Godz. 11:50 - Dziś kolejny ważny mecz dla piłkarzy ŁKS. Tym razem w wyjazdowym spotkaniu zagrają z Sandecją. Za chwile składy obu drużyn. Poniżej aktualna tabela I ligi.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani