Sandecja - ŁKS. 2:2 Nasza relacja LIVE

ei24
Sandecja - ŁKS
Sandecja - ŁKS ei24
Zwycięstwo było w zasięgu ŁKS, ale po karnym w ostatnich minutach meczu skończyło się na remisie.

Sandecja: Marek Kozioł, Sebastian Fechner, Jano Frohlich, Tomasz Midzierski, Wojciech Trochim, Dariusz Gawęcki, Rafał Berliński, Vladimir Kukol, Maciej Kowalczyk, Pavel Eismann, Marcin Chmiest

ŁKS: Bogusław Wyparło, Adrian Woźniczka, Mariusz Mowlik, Michał Łabędzki, Piotr Klepczarek, Jakub Kosecki, Krzysztof Mączyński, Marcin Smoliński, Bartosz Romańczuk, Rafał Kujawa, Maciej Bykowski

1' Początek spotkania

6' Żółta kartka dla Mowlika za faul taktyczny na Chmieście.

21' 1:0 dla ŁKS. Jakub Kosecki wyprowadza łodzian na prowadzenie

23' Chmiest ukarany żółtą kartką za faul.

30' Dariusz Gawęcki wyrównuje stan meczu! 1:1!

32' Źółta kartka dla Klepczarka.

35' Kosecki strzałem z narożnika pola karnego ponownie wyprowadza ŁKS na prowadzenie, jest 1:2

45' Koniec pierwszej połowy.

46' Rozpoczyna się druga połowa meczu

46' Konrad Cebula zmienia Macieja Kowalczyka.

61' Kaczmarek zmienia Woźniczkę.

70' Szeliga zastępuje Berlińskiego.

77' Za Gawęckiego wchodzi Janić.

82' Żółtą kartką ukarany Kujawa.

87' Gieraga w miejsce Mączyńskiego.

88' Rzut karny dla Sandecji!

89' Druga żółta kartka i w konsekwencji czerwona dla Mariusza Mowlika.

90' Kukol pokonał Wyparłę po kontrowersyjnym rzucie karnym! Jest 2:2.

93' Koniec spotkania.