Samoprzylepny, silikonowy biustonosz. Hit dla kobiet

lb
Biustonosz sprawdzi się pod wieczorową kreacją bez pleców. Jarosław Ziarek
Silikonowy biustonosz, który można nabyć w sklepie w centrum miasta, nie posiada ani ramiączek ani zapięć na plecach. Panie kupują go najczęściej pod wieczorowe kreacje, gdy chcą odsłonić plecy i ramiona. Trzyma się na ciele przez wiele godzin, a usuwa się go wodą z mydłem.

Kobiety, które już go nosiły zapewniają, że ładnie kształtuje biust i nie zsuwa się. Silikonowy stanik zakłada się nieco inaczej niż klasyczny. Miseczki biustonosza, które są pokryte klejem medycznym, układa się na piersiach, a następnie zapina znajdujący się pomiędzy nimi zatrzask. Silikonowy biustonosz ma trzy wielkości miseczek, w rozmiarze B, C lub D.

Dla pań, które chciałyby wyglądać tak, jakby nie miały na sobie bielizny, a jednocześnie sprawiać wrażenie, że mają idealne piersi, są również naklejki na sutki w różnych kształtach dzięki czemu brodawki nie prześwitują przez bluzkę lub sukienkę. Można również kupić tzw. łezki, które przykleja się pod piersiami. Dzięki temu biust poddający się prawom grawitacji unosi się i zaokrągla. Jeśli natomiast jedynym problemem kobiety są wystające spod ubrania ramiączka, to można spiąć je specjalnym klipsem na plecach dzięki czemu nie będą wysuwać się nawet spod koszulki typu bokserka. Ewentualnie sięgnąć po ramiączka silikonowe.

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM Łódź i Warszawa będą respektować wyroki TK. B. Szydło: To działanie polityczne (autor x.news/TVN24)