Samochód uderzył w latarnię i koziołkował. Pasażerowie autokaru postawili auto na koła ZDJĘCIA, FILM

Lila SayedZaktualizowano 
Cudem z wypadku wyszedł kierowca wraz z pasażerm peugeota, który w niedzielę późnym wieczorem uderzył w latarnię przy ul. Rokicińskiej, a później koziołkował. Uwięzionych w przewróconym na bok samochodzie oswobodzili... pasażerowie autokaru, który akurat tamtędy przejeżdżał.

W niedzielę późnym wieczorem peugeot 206 pędził ul. Rokicińską w kierunku centrum. Na wysokości ul. Wałowej kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Auto z impetem uderzyło w latarnię i przewróciło się na bok. Kierowca i pasażer zostali uwiezieni wewnątrz pojazdu.

Mieli sporo szczęścia, że akurat tamtędy przejeżdżał autokar. Kierowca zatrzymał się i wybiegł na pomoc poszkodowanym. A za nim pasażerowie. Wspólnymi siłami postawili samochód na koła i pomogli mężczyznom wydostać się na zewnątrz.
Jak twierdzili policjanci, których spotkaliśmy w miejscu wypadku, gdy na miejsce przyjechały służby, po podróżujących peugeotem nie było już śladu.

Po krótkich poszukiwaniach udało się ich zatrzymać w pobliżu miejsca zdarzenia. Okazało się, że za kierownicą peugeota siedział 23-letni łodzianin. Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Otrzymał mandat w wysokości tysiąca złotych - za spowodowanie wypadku i brak uprawnień.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 12

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

B
Brudas samochodowy
2019-07-17T14:45:13 02:00, pedalot:

pierdolony buras samochodowy w beukocie. po co chuja próbowano ratować? kupi następnego szrota i rozpierdoli inną infrastrukturę.

Ciągnij kiche! Nikt nikogo nie ratował bo nie było takiej potrzeby🤣

G
Gość
2019-07-15T02:51:31 02:00, DST:

,Jaką tam asz ulice Widzewska ty głupi Pismaku. Ulica Wałowa tam jest a nie Widzewska. Co za ludzie prowadzą ten Expres?

2019-07-15T03:04:34 02:00, Rzetelność dziennikarska:

A czego ty się spodziewałeś? Rzetelności dziennikarskiej? Nie ma już takiego czegoś. Teraz każda gazeta napisze byle co i byle jak byle tylko coś napisać. Nie ma rzetelności żadnej w dzisiejszych czasach

Ciapakles z Hondurasu!

p
pedalot

pierdolony buras samochodowy w beukocie. po co chuja próbowano ratować? kupi następnego szrota i rozpierdoli inną infrastrukturę.

G
Gość
2019-07-15T00:41:24 02:00, Życzliwy:

Zamiast im pomoc powinni ich zatłuc zanim kogos nie zabija debile !!nastepnym razem niech walna w mur mocniej !

sory wszyscy nie macieracji stalo sie i koniec kropka. p e ch

K
Karzeł z limanki

Ja tak jak kot 7 żyć..

C
Co jest
2019-07-15T00:41:24 02:00, Życzliwy:

Zamiast im pomoc powinni ich zatłuc zanim kogos nie zabija debile !!nastepnym razem niech walna w mur mocniej !

2019-07-15T02:00:32 02:00, Ty luju:

Może mnie zatłuczesz?Podać Ci adres?

2019-07-15T09:20:16 02:00, Egon:

No dawaj.....

2019-07-15T10:25:54 02:00, Czekam:

Rzgowska 31

Do Egon. Ty długo mam na ciebie czekać? Bo muszę wyjść. Nie graj w chuja. Chciałeś adres? Podałem.

C
Czekam
2019-07-15T00:41:24 02:00, Życzliwy:

Zamiast im pomoc powinni ich zatłuc zanim kogos nie zabija debile !!nastepnym razem niech walna w mur mocniej !

2019-07-15T02:00:32 02:00, Ty luju:

Może mnie zatłuczesz?Podać Ci adres?

2019-07-15T09:20:16 02:00, Egon:

No dawaj.....

Rzgowska 31

K
Karmelowe ap

To był karzeł z Limanki z chłopakiem.

E
Egon
2019-07-15T00:41:24 02:00, Życzliwy:

Zamiast im pomoc powinni ich zatłuc zanim kogos nie zabija debile !!nastepnym razem niech walna w mur mocniej !

2019-07-15T02:00:32 02:00, Ty luju:

Może mnie zatłuczesz?Podać Ci adres?

No dawaj.....

R
Rzetelność dziennikarska
2019-07-15T02:51:31 02:00, DST:

,Jaką tam asz ulice Widzewska ty głupi Pismaku. Ulica Wałowa tam jest a nie Widzewska. Co za ludzie prowadzą ten Expres?

A czego ty się spodziewałeś? Rzetelności dziennikarskiej? Nie ma już takiego czegoś. Teraz każda gazeta napisze byle co i byle jak byle tylko coś napisać. Nie ma rzetelności żadnej w dzisiejszych czasach

T
Ty luju
2019-07-15T00:41:24 02:00, Życzliwy:

Zamiast im pomoc powinni ich zatłuc zanim kogos nie zabija debile !!nastepnym razem niech walna w mur mocniej !

Może mnie zatłuczesz?Podać Ci adres?

Dodaj ogłoszenie