Są wyniki badań toksykologicznych zamordowanej Pauliny

(ls)
Ciało znaleziono przy Stawach Jana. Lila Sayed
Prokuratura Rejonowa Łódź-Polesie otrzymała wyniki badań toksykologicznych zamordowanej 20 października Pauliny D. W organizmie 28-latki nie stwierdzono obecności środków odurzających. Wyniki nie potwierdzają założonej hipotezy, że przed śmiercią podano kobiecie substancje odurzające.

Śledczy nadal czekają na zgodę ukraińskiego sądu na ekstradycję Mamuki K., podejrzanego o zabójstwo na tle seksualnym 28-letniej łodzianki. Gruzin został zatrzymany w Kijowie. Dopiero po przetransportowaniu do Polski zostanie przesłuchany.

Tutaj doszło do krwawej zbrodni! Oto wnętrze hostelu przy ul. Żeromskiego [zdjęcia]

Przypominamy, że Paulina D. zginęła w sobotę, 20 października w hostelu dla cudzoziemców przy ul. Żeromskiego, gdzie przebywała wraz z Mamuką K. Gruzin jeszcze tego samego dnia wyjechał z Łodzi, a następnego dnia przekraczał granicę z Ukrainą. 28-latka przez niemal tydzień byłą poszukiwana przez policję, rodzinę i przyjaciół. Jej ciało odnaleziono 26 października w zaroślach przy ul. Kosynierów Gdyńskich (przy Stawach Jana). Zwłoki włożone były do torby sportowej pod stertą liści...

Tutaj doszło do krwawej zbroni! Oto wnętrze hostelu przy ul....

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie