Rządząca Widzewem Martyna Pajączek przestała być prezesem!

pZaktualizowano 
Czy zmianom na szczytach władzy w Widzewie nie ma końca?

Martyna Pajączek przestała być prezesem, ale na szczęście nie w łódzkim klubie. Pani Martyna przestała być szefową Pierwszej Lidze Piłkarskiej. Podczas Walnego Zgromadzenia przedstawicieli 18 klubów I ligi wybrano nowego prezesa PLP. Został nim Marcin Janicki, który wcześniej przez prawie siedem lat był prezesem GKS Katowice, a od grudnia 2016 roku działał również w Komisji ds. Mediów i Marketingu PZPN.

Pajączek nadal będzie działać w strukturach ogólnopolskich. Została wybrana na przewodniczącą komisji rewizyjnej PLP, a ponadto nadal zasiada w Zarządzie PZPN.

Teraz pani Martyna może całkowicie skupić się na działaniach w łódzkim klubie.

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 26

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

B
Białe Srodmiescie
2019-07-17T15:52:33 02:00, Gucio z galery:

grabarz turla bile banderowcowi jęzorkiem.....często widziany w błękitnej ostrydze.

Rozowy, masz wiedzę o knajpkach przystosowanych pod wasze upodobania.

B
Białe Śródmiescie
2019-07-17T15:10:52 02:00, tłusta swinia:

wypasiona morda

Bez rodziny

nie miała faceta

Patrzy na skorokpaczy i onanizuje się

Żre dużo pierdzi I sra na pierdzewie

2019-07-17T15:35:57 02:00, Gość:

Nie lepszy ten wasz grabarz miłośnik zimnych ciał, skomlejący o każdy grosz jako ostatni rumun.

2019-07-17T15:54:49 02:00, 1908:

Przynajmnej jest z Łodzi I nie jest najemnikiem tylko kibicem.

2019-07-17T16:38:36 02:00, Gość:

Od kiedy Rzgów to Łódź

2019-07-17T19:47:02 02:00, Gucio z galery:

grabarz jest ze Rzgowa ...tak samo jak Antoś Ptica.....młynowego mają z Chechła, a jeszcze tych pięciu cweli z kanzas co sobie pachwiny wylizują. .........sami rodowici. Jedyny wyjątek to karzeł z Limank .Ambasador marki ap gałka.

To już wyżyny twoich możliwości debilu, czy dasz jeszcze radę wyżej.

G
Gość

Ależ to piękna, mądra i bogata kobieta. Dobrze ze zostaje. Troszeczkę seksapilu nie zaszkodzi klubowi a wręcz przeciwnie, przyciągnie chłopów którzy porzucą żniwa w polu i przyjadą na RTS !

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-07-17T15:35:22 02:00, Lepsza strona Teofilowa:

Bez trybun owcy, skupcie się na tym żebyście licencje dostali xD

Licencja została przyznana już dawno matole! Czy ci się to podoba czy nie, my jesteśmy w Ekstraklasie, wy dokonujecie żywota w II Lidze!

G
Gość
2019-07-17T15:10:52 02:00, tłusta swinia:

wypasiona morda

Bez rodziny

nie miała faceta

Patrzy na skorokpaczy i onanizuje się

Żre dużo pierdzi I sra na pierdzewie

No cóż uczniowie szkoły specjalnej bardzo się nudzą w te wakacje

W
Widzew-Pęczniew Jeziorsko

Po pierwszej rundzie tytuł artykułu jak najbardziej aktualny. Grzegorz Lato ją zastąpi

G
Gucio z galery
2019-07-17T15:10:52 02:00, tłusta swinia:

wypasiona morda

Bez rodziny

nie miała faceta

Patrzy na skorokpaczy i onanizuje się

Żre dużo pierdzi I sra na pierdzewie

2019-07-17T15:35:57 02:00, Gość:

Nie lepszy ten wasz grabarz miłośnik zimnych ciał, skomlejący o każdy grosz jako ostatni rumun.

2019-07-17T15:54:49 02:00, 1908:

Przynajmnej jest z Łodzi I nie jest najemnikiem tylko kibicem.

2019-07-17T16:38:36 02:00, Gość:

Od kiedy Rzgów to Łódź

grabarz jest ze Rzgowa ...tak samo jak Antoś Ptica.....młynowego mają z Chechła, a jeszcze tych pięciu cweli z kanzas co sobie pachwiny wylizują. .........sami rodowici. Jedyny wyjątek to karzeł z Limank .Ambasador marki ap gałka.

w
www

Chuj z nią.Jak z karnetami ???

D
Dnolald Rusk

Żydzew kutasie zapomnij o A klasie

Pozdrawiam Dnolald Rusk

Proszę głosować na mnie w wyborach prezydenckich

G
Gość

klik klik i się zgadza

G
Gość
2019-07-17T16:57:02 02:00, Gość:

ale fajne na naszym Widzewie wszystko pięknie się układa i jest coraz lepiej

Widać po pani prezes !

G
Gość
2019-07-17T15:52:33 02:00, Gucio z galery:

grabarz turla bile banderowcowi jęzorkiem.....często widziany w błękitnej ostrydze.

Gucio z galery znowu nawiał z Kochanówki - to schizol !

G
Gość

ale fajne na naszym Widzewie wszystko pięknie się układa i jest coraz lepiej

G
Gość

.. ale to już było i nie wróci więcej ... lalalalala

G
Gość

Ale odprawę finansową chyba wzięła ? Wystarczyło na bułkę i waciki ?

Dodaj ogłoszenie