Rywalizowali zapaśnicy. Michał Gosiński został mistrzem Polski

Zawodnicy Łódzkiej Akademii Zapasów dobrze spisali się w mistrzostwach Polski U-15 w stylu wolnym.

Kielecki turniej był też eliminacją do mistrzostw Europy w tej grupie wiekowej.
Michał Gosiński, zawodnik LKS Łódzka Akademia Zapasów, podopieczny trenera Ryszarda Leśniewskiego, nie miał sobie równych w kategorii do 75 kg i pewnie wywalczył złoty medal.

Trzecie miejsce w kategorii 62 kg zajął Filip Małowski i tym samym po zawodach odebrał brązowy krążek mistrzostw Polski. Mateusz Bartoszewski nie zdołał pokonać rywala w walce o brązowy medal, zajmując tym razem piąte miejsce.
LKS Łódzka Akademia Zapasów zajęła też trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej mistrzostw Polski 2024.
Bez wątpienia Karolina Leśniewska, prezes LKS Łódzkiej Akademii Zapasów, ma powody do dumy i satysfakcji.