Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Rusza wirtualny puchar żużlowy z udziałem drużyny Orła Łódź

(bart)
Nobert Kościuch też powalczy
Nobert Kościuch też powalczy ks orzeł łódź
Jeszcze w tym tygodniu planowany jest start wirtualnego pucharu polskizuzel.pl w grze na telefony Speedway Challenge 2020. W rywalizacji wezmą udział kluby pierwszej ligi (wystartuje Orzeł Łódź), drugiej ligi oraz drużyna GKSŻ i reprezentacji Polski.

Jeśli chodzi o drużynę Orła, to będą ją reprezentować Norbert Kościuch oraz Marcin Nowak.

Speedway Challenge 2020 (www.speedwaychallenge.pl) to żużlowa gra na telefon. Jej uczestniczy rywalizują w sieci. Do każdego wyścigu przystępuje czterech zawodników, po dwóch z każdej drużyny.

– Obowiązują dokładnie takie same zasady jak w normalnym meczu ligowym, aczkolwiek w naszym przypadku spotkanie będzie składać się z ośmiu wyścigów – informuje Piotr Szymański, przewodniczący GKSŻ.

– Jeśli chodzi o pierwszą ligę, to do udziału w grze zgłosiły się kluby z Torunia, Ostrowa, Gniezna, Tarnowa i Łodzi. W drugiej lidze zobaczymy wszystkie polskie zespoły. Nie będzie jedynie drużyny z Wittstocku. Każdy klub zgłasza po dwóch zawodników. W większości przypadków będą to żużlowcy, którzy mają podpisane kontrakty z daną drużyną – tłumaczy Paweł Piskalski, specjalista ds. sportu żużlowego w PZM.

Wirtualny puchar polskizuzel.pl ruszy w tym tygodniu. Zwycięzcę zabawy poznamy 7 czerwca. Kibice będą mogli śledzić zmagania na stronie www.polskizuzel.pl.

– Będziemy publikować filmiki ze wszystkich meczów. Od półfinałów planujemy relacje live i kilka innych atrakcji – dodaje Piskalski.

Format rozgrywek to turniej dla 12 drużyn. Faza grupowa to 4 grupy po 3 drużyny. Następnie planowana jest faza pucharowa (ćwierćfinały, półfinały i finał).

Oficjalne Składy drużyn, które wezmą udział w rywalizacji, zostaną opublikowane w najbliższych dniach.

Wielkie hity w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Rozlosowano pary

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie