Rugby. Trener KS Budowlani - Merab Gabuna: - Wszystkie ręce na pokład!

Drużyna KS Budowlani wzięła udział w turnieju rugby7 we Wrocławiu i zajęła w nim trzecie miejsce.

Chłopaki spisali się na medal mówi trener Merab Gabunia. Zaimponowali mi. Byli waleczni i bardzo skuteczni. Gdybyśmy mogli wystawić najsilniejszy skład, to kto wie, czy nie pokusilibyśmy się o zwycięstwo w całym turnieju.

Czy pan wystąpił na boisku?
Niestety nie, choć ciągnie wilka do lasu. Prowadziłem zespół i bardzo przeżywałem to, co się działo na boisku.

Przed wami ostatni mecz sezonu zasadniczego

W sobotę przy ul Górniczej o godz. 14 podejmujmy Skrę Warszawa. Wszystkie ręce na pokład. Na najważniejsze spotkania sezonu chciałbym mieć jak najsilniejszą kadrę. Liczę, że wrócą do niej leczący urazy ważni zawodnicy.

Drużyna kadetów KS Budowlani prowadzona przez trenera Marka Maciejewskiego wygrała pierwszy turniej mistrzostw Polski rugby7. W finale łodzianie pokonali Orkan Sochaczew 17:10.
Barw KS Budowlani bronili: Kamil Łazowski, Igor Bykowski, Oskar Woźniak, Cezary Płuciennik, Filip Soszka, Kacper Drynkowski, Artur Rembowski, Szymon Wawrzyniak, Kacper Stefaniak, Adrian Zjawiony Wiktor Ordziński i Grzegorz Bieliński.