Rugby - o mistrzostwo Polski. Karne nie mogą być zmorą...

  Rugby - o mistrzostwo Polski. Karne nie mogą być zmorą łodzian!

  pas

  Express Ilustrowany

  Express Ilustrowany

  Rugby - o mistrzostwo Polski. Karne nie mogą być zmorą łodzian!
  1/2
  przejdź do galerii
  W sobotę o godz. 18 na stadionie przy al. Piłsudskiego wielki finał ekstraligi rugby.
  W walce o tytuł mistrza Polski zmierzą się Master Pharm Budowlani Łódź i Ogniwo Sopot.
  Siłą łodzian jest wyrównana, dobrze i skutecznie walcząca drużyna. W Ogniwie pierwsze skrzypce odgrywa reprezentant Polski, kapitan drużyny Piotr Zeszutek, który stanowi 30 procent wartości zespołu. Nie wolno zapomina o świetnie kopiącym piłkę między słupy Wojciech Piotrowiczu. Łodzianie w zwycięski półfinałowym spotkaniu z Lechią Gdańsk spowodowali aż 15 karnych.
  Muszą się ich wystrzegać, bo takie przewinienia mogą mieć wielki wpływ na obraz meczu i jego końcowy wynik. Trzeba pamiętać, że Master Pharm Budowlani mają najsilniejszą formację młyna w Polsce. Gdy atak uzyska możliwość rozwinięcia skrzydeł to jest nie do zatrzymania. Dla nikogo!
  Wierzymy, że na stadionie zjawi się, tak jak planują organizatorzy, 4 tysiące kibiców. W przerwie meczu przewidziano atrakcje dla fanów. Byli zawodnicy Budowlanych wykopną piłki, których szczęśliwi posiadacze zostaną nagrodzeni dodatkowymi upominkami od sponsorów. Nie zabraknie tradycyjnej nagrody sponsorskiej Bierhalle Man of the Match, dwóch beczek 5 l piwa dla najlepszego zawodnika formacji młyna i ataku. Kibice na trybunie VIP będą mieli okazję spróbować piwa Walecznego uwarzonego specjalnie na mecz finałowy.
  Kasy będą czynne tylko w dniu meczu od godz. 17. Bilety kosztują 30 i 10 zł.
  Do piątku bilety na finał dostępne w przedsprzedaży w trzech w trzech miejscach: Centrum Biletów w Atlas Arenie, Pub Rugbuś przy KS Budowlani ul. Górnicza 5 oraz Oficjalny Sklep Widzewa al. Piłsudskiego 138.

  Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo