ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Rugby - o mistrzostwo Polski. Karne nie mogą być zmorą...

pas

2018-11-08 16:15

2018-11-08 16:15

Dodaj komentarz

Rugby - o mistrzostwo Polski. Karne nie mogą być zmorą łodzian!

pas

2018-11-08 16:15

W sobotę o godz. 18 na stadionie przy al. Piłsudskiego wielki finał ekstraligi rugby.
W walce o tytuł mistrza Polski zmierzą się Master Pharm Budowlani Łódź i Ogniwo Sopot.
Siłą łodzian jest wyrównana, dobrze i skutecznie walcząca drużyna. W Ogniwie pierwsze skrzypce odgrywa reprezentant Polski, kapitan drużyny Piotr Zeszutek, który stanowi 30 procent wartości zespołu. Nie wolno zapomina o świetnie kopiącym piłkę między słupy Wojciech Piotrowiczu. Łodzianie w zwycięski półfinałowym spotkaniu z Lechią Gdańsk spowodowali aż 15 karnych.
Muszą się ich wystrzegać, bo takie przewinienia mogą mieć wielki wpływ na obraz meczu i jego końcowy wynik. Trzeba pamiętać, że Master Pharm Budowlani mają najsilniejszą formację młyna w Polsce. Gdy atak uzyska możliwość rozwinięcia skrzydeł to jest nie do zatrzymania. Dla nikogo!
Wierzymy, że na stadionie zjawi się, tak jak planują organizatorzy, 4 tysiące kibiców. W przerwie meczu przewidziano atrakcje dla fanów. Byli zawodnicy Budowlanych wykopną piłki, których szczęśliwi posiadacze zostaną nagrodzeni dodatkowymi upominkami od sponsorów. Nie zabraknie tradycyjnej nagrody sponsorskiej Bierhalle Man of the Match, dwóch beczek 5 l piwa dla najlepszego zawodnika formacji młyna i ataku. Kibice na trybunie VIP będą mieli okazję spróbować piwa Walecznego uwarzonego specjalnie na mecz finałowy.
Kasy będą czynne tylko w dniu meczu od godz. 17. Bilety kosztują 30 i 10 zł.
Do piątku bilety na finał dostępne w przedsprzedaży w trzech w trzech miejscach: Centrum Biletów w Atlas Arenie, Pub Rugbuś przy KS Budowlani ul. Górnicza 5 oraz Oficjalny Sklep Widzewa al. Piłsudskiego 138.

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się