Rugby. Jeden z asów - Patryk Reksulak - złamał rękę

Rugbyści Master Pharm Budowlani wzięli udział w turnieju eliminacyjnym w rugby siedmioosobowym, który został rozegrany w Unisławiu.

Łodzianie zajęli czwarte miejsce.Klasyfikacja MPS 7 po VI turniejach eliminacyjnych: 1. Posnania Poznań 140 punktów, 2. Lechia Gdańsk 138, 3. Budowlani Łódź SA 135, 4.Tytan Gniezno 125, 5.Ogniwo Sopot 115 pkt.
W naj bliższą niedzielę Master Pharm Budowlani wezmą udział w finałowym turnieju w Gdańsku
Prześladuje nas pech mówi trener Przemysław Szyburski W ostatnim spotkaniu jeden z naszych asów, reprezentant Polski Patryk Reksulak upadł tak nieszczęśliwie, że złamał rękę. Kontuzji doznał też kapitan drużyny Michał Mirosz. Wcześniej urazów doznali inni czołowi nasi zawodnicy: Piotr Karpiński I, Krystian Pogorzelski i Paweł Urbaniak. Nie załamujemy rąk, nadal chcemy w finałowym turnieju walczyć o medale. W Unisławiu w drugich połowach spotkań dawałem odpocząć czołowym zawodnikom. Za dużo jednak w naszej grze było niecierpliwości i niechlujstwa. Musimy nad tym teraz popracować. Wierzę, że do niedzieli zdoła się wyleczyć Michał Mirosz. Dołączy do drużyny inny reprezentant Polski Piotr Karpiński II, Być może zagra Paul Walters, któremu fizjoterapeuta zalecił krótki odpoczynek. W barwach Ukrainy walczyli dwaj nasi zawodnicy. Oni też mogą dołączyć do naszego teamu.

W Lublinie rozegrano XVII Turniej finałowy o Mistrzostwo Polski Juniorów w rugby siedmioosobowym . Złote medale wywalczyli rugbiści Orkana Sochaczew, srebrne KS Budowlani Łódź, a brązowe Budowlani Lublin.
Łodzianie potwierdzili, że nie mają sobie równych w pracy z młodzieżą.
W eliminacjach KS Budowlani pokonali Arkę Gdynia 22:7, Posnanię 38:0 i przegrali z Orkanem Sochaczew 12:33. W półfinale okazali się lepsi od Budowalnych Lublin, wygrywając 19:10. W finale znów zmierzyli się z Orkanem i znów musieli uznać wyższość rywali, przegrywając 0:28.