Rugby. Dwóch łodzian powołanych do reprezentacji Polski U 20

Docenili naszych

Powołania na konsultację i mecz eliminacji mistrzostw Europy U20 Polska - Czech w rugby otrzymało dwóch łodzian- Jakub Szmajewski z Master Pharm Budwolani i Michał Łaszcz z KS Budowlani. Na liście rezerwowej jest Makary Madej z KS Budowlani.
W pierwszym mecz eliminacyjnym podopieczni trenera Grzegorza Kacały po zaciętym i dramatycznym spotkaniu przegrali ze Szwajcarami 25:27. Rywale w w 62 minucie prowadzili 27:11. Polacy zaczęli odrabiać straty w 80 minucie wynik zmienił się na 27:25, na zdobycie zwycięskich punktów zabrakło już czasu. Szkoda, bo w końcówce meczu Polacy pokazali dobre rugby
Miejmy nadzieję, że spotkania z Czechami nie zaczną, gdy wynik będzie już nie do odrobienia.