Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 16godz.
  • 42min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Rugby. Burza i deszcz niestraszne mistrzom Polski

PAS
Mistrzowie Polski, rugbyści Master Pharm Budowlani rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu.

Drużyna trenowała na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Krążąca nad miastem burza i rzęsisty deszcz nie wystraszył zawodników. Trenowali z zapałem, ćwicząc dużymi piłkami, potem grając w futbol, wreszcie koncentrując się na zajęciach z jajowatą piłką. Na zajęciach był nowy gracz formacji ataku - Adrian Nowacki z Budowlanych Olsztyn, który ostatnio grał w KS Budowlani.
- Wszyscy jesteśmy niezwykle ambitnymi ludźmi - mówi trener Przemysław Szyburski. -Dlatego nie zamierzamy obniżać poziomu, na który weszliśmy. Będziemy robili wszystko, żeby utrzymać się na topie, a przed nami wyjątkowo długi i wyczerpujący sezon. Niektórzy zawodnicy są jeszcze na urlopach, z każdymi kolejnymi zajęciami nasza kadra powinna być liczniejsza. Pracujemy cztery razy w tygodniu. W piątek powinien być na zajęciach Krystian Pogorzelski i wtedy przeprowadzimy badania, które wykażą jak poważany jest uraz jego braku.
Master Pharm Budowlani rozpoczną ligowe rozgrywki w połowie września meczem w Łodzi z beniaminkiem - Budowlanymi Lublin. 21 sierpnia i 4 września nasza drużyna walczyć będzie w turniejach finałowych mistrzostw Polski w rugby siedmioosobowym. - Chcemy pokazać się z dobrej strony - mówi Przemysław Szyburski - W turniejach wystąpią ci, którzy będą w najwyższej formie oraz najzdolniejsi młodzi zawodnicy, którym będziemy dawali szansę pokazania się w dorosłym rugby. Naszym priorytetem jest jednak ekstraliga i obrona mistrzowskiego tytułu!

Wideo

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

P
Prezes Ser@fin

Najpierw wypłacę sobie i Mirkowi, bo najbardziej na to zasłużyliśmy. No i bratu, bo przyda mu się gotówka. A potem jak wystarczy kasy to może i chłopakom coś skapnie- się zobaczy.

l
liniowy

albo lepiej 2014.

S
Sedzia

Lepiej zacznijcie placic zawodnika od marca nie otrzymali zadnej kasy a cala swita rozbija sie po wakacjach napewno utrzymacie ten sklad Brawo!!!!

Z
Zawodników nie ma

Brak premii , to niska frekfencja

Dodaj ogłoszenie