RTS Widzew - GKS Bełchatów II 1: 2

(ww)
Widzew przegrywa z GKS Bełchatów 1:2. Słaba druga połowa. Widzew przegrał zasłużenie. Może czas postawić na młodych i zdolnych wychowanków Widzewa. Na pewno czas na zmiany, coś się musi zmienić bo gra drużyny Widzewa wygląda po prostu bardzo źle.

RTS WIDZEW - GKS BEŁCHATÓW II 1:0 [ODŚWIEŻ, wciśnij F5]

94' Koniec Meczu
93' Widzew od bramki. Gilarski źle podaje. Jeszcze Widzew. Ale nie, Okachi niedokładnie.
91' Absurdalna decyzja trenera Obarka, ma jednak jeszcze jedną zmianę i dokonuje jej, w 91 minucie! Kralkowski wchodzi. Panie trenerze, czy nie za późno! Rzut rożny dla GKS.
91' Błąd pomocnika Widzewa i GKS rusza z kontrą... Ale piłka wychodzi na aut.
90' Teraz ładne dośrodkowanie Budki ale zawodnik Widzewa nie doszedł do piłki.
89' Wciąż Widzew chaotycznie próbuje rozgrywać ,ale nic z tego nie wynika. Słabo to wygląda. Szkoda kibiców. Dopingują wspaniale.
86' Uderzenie zza pola karnego piłkarza GKS. Niecelne. Kolejne sekundy skradzione. Widzew bezradny. Jeśli Widzew przegra ten mecz będzie miła 8 punktów straty do lidera. Czas aby coś zmienić w zespole, może taktykę, może trenera albo postawić na innych piłkarzy? Ale gramy do końca. Póki piłka w grze wszystko jest możliwe.
85' Piłkarze gości kradną sekundy. Grają na czas.
84' Dopiero teraz widać że Widzewiacy się spieszą. Cz y nie za późno? Nie ma już zmian, trener Obarek wykorzystał już wszystkie możliwości.
83' Zamieszanie na polu GKS-u, Okachi wpadł w pole karne i Zieliński próbował uderzyć ale niecelnie. Widzew walczy o remis, odsłonił się. Muszą uważać na kontry.
82' Widzew przy piłce, aut na połowie gości. Będzie ciężko
80' Rzut rożny dla łodzian. Może teraz...
Spalony na Zielińskim. Znów wracamy do punktu wyjścia. Brakuje człowieka, który potrafiłby rozegrać w środku piłkę. Szkoda że kontuzjowany jest młody pomocnik Kamil Wielgus, już w Pucharze Polski pokazał że potrafi dzielić piłki.
79' Piłkarze GKS oddają kolejny strzał. Tym razem Maciejewski. Strzał niecelny.
78' Kontra gości, wychodzili 4 na 3, jednak sędzie dopatrzył się kolejnego spalonego.
Może trener Obarek powinien postawić na młodych wychowanków Widzewa, jak widać doświadczeni piłkarze nie zachwycają. Drużyna GKS to młodzież, gra tego teamu w II połowie wygląda bardzo dobrze.
75' Prostopadłe podanie Okachiego do Budki i ... rzut rożny. Strzał Dudały po dośrodkowaniu obroniony przez bramkarza GKS
74' Rzut rożny dla Widzewa
71' GOL. Poszła kontra i mamy bramkę! Pałczyński wszedł w pole karne i precyzyjnie pokonał Sokołowicza. 2: dla gości
70' Budka wpada w pole karne, znakomicie podaje do Zielińskiego na 11 metr jedna napastnik źle trafił w piłkę. Szkoda
69' Widzew rozpoczyna kontrę... Bartos zatrzymany przez obrońcę gości. Łodzianie od rzutu z autu.
67' Kibice zdenerwowani nieporadnością łodzian. Zmiana kolejna. Igor Świątkiewicz za Michała Pietrasa.
65' Faul w środkowej części boiska na zawodniku Widzewa. Dużo kopaniny w tym fragmencie gry. Gra toczy się w środku pola. Widzew póki co bezradny, nie może zagrozić już od dłuższego czasu drużynie GKS
64' Znów przy piłce GKS. Maciejewski zszedł do środka i uderza. Sokołowski broni. Widzew nie jest w stanie zawiązać akcji, zbyt wiele niedokładności.
62' Zmiana we Widzewie. Czaplarski schodzi, wchodzi Kamil Bartos, nareszcie. Czaplarski grał bardzo bardzo słabo.
Widzew jest sam sobie winien, przestali grać, biegają tylko piłkarze Bełchatowa. Zaczynamy mecz od początku. 1:1.
60' Gol. Niestety. Krystian Pałczyński po rykoszecie zdobywa bramkę
59' Faul przed polem karnym Widzewa. Żółta kartka dla piłkarza z Łodzi. Będzie rzut wolny. Realne zagrożenie.
56' Teraz trójką wychodziła drużyna Widzewa ale jak zwykle brak dokładności i szansa na bramkę zmarnowana. Czaplarski niewidoczny i nie wychodził do dobrze podającego Zielińskiego. Za Czaplarskiego powinno się wpuścić jakiegoś młodego gracza, wniósłby pewnie więcej świeżości i szybkości.
55' Widzew wybija na oślep. Bełchatowianie grają szybciej, widać że podkręcili tempo.
54' Trwa napór gości
53' Teraz faul Okachiego na wysokości pola karnego Widzewa, szybko wykonany rzut wolny i ... Sokołowicz broni. Aut dla gości
52' Rzut wolny dla Widzewa, blisko pola karnego GKS. Adrian Budka beznadziejnie wykonał strzał, lekko i bardzo niecelnie.
50' Teraz znakomite podanie do Zielińskiego, wyszedł sam na sam i...
Niestety niestrzela, bramkarz broni. Mógł strzelić pierwszą bramkę dla klubu w swym debiucie. NIC czekamy, może jeszcze strzeli.

49' Bełchatów zaczyna pressingiem, krycie wysokie gości, Widzew ma problemy z rozgrywaniem
48' Kibice odpalili race, połowa na której gra Widzew zadymiona. Ale piłkarze grają. Od autu widzewiacy
47' Bełchatów zaczął ostro, oddali strzał ale na szczęście niecelny.
80 tys. zł wpłynęło na konto RTS Widzew - taką informację przekazali kibice w przerwie meczu.
46' Gwizdek sędziego i zaczynamy szlagierowy mecz IV ligi.
Piłkarze już na boisku. Za chwilę rozpocznie się II połowa

Widzew prowadzi 1:0 po strzale Rachubińskiego. Łodzianie prowadzą z liderem, mieli kilka okazji aby prowadzić większą ilością bramek ale nie udało się wykorzystać sytuacji. Póki co GKS nie może złapać rytmu. Miejmy nadzieję że łodzianie strzelą po przerwie jeszcze jedną bramkę i tym samym uspokoją grę. Widzieliśmy w grze Widzewa zbyt dużo nerwowości. Czekamy na drugą połowę. ZAPRASZAMY.
45' Koniec pierwszej połowy.
Adrian Budka po kontuzji nie może się odnaleźć na boisku. Skrzydłowy Widzewa przyzwyczaił nas do znakomitych występów. Kontuzja zrobiła swoje.
44' Walka w środku pola. Maciejewski podchodzi na wysokość pola karnego, uderz!. Ponad bramką. Sokołowicz od bramki.
42' Akcja Bełchatowa znów przerwana. Obrona Widzewa daje sobie radę, ale muszą być czujni, piłkarze GKS dyzponują niezłą szybkością.
40' Rzut rożny tym razem dla łodzian. Zamieszanie na polu karnym, wybicie, poźniej znakomite podanie Zielińskiego i mało brakowało a łodzianie pokonaliby bramkarza gości.
39' Strzał bezpośredni, niecelny. Widzew spokojnie zacznie od bramkarza.
37' Faul Zielińskiego. Rzut wolny dla bełchatowian. Daleko ale będzie niebezpiecznie, można wrzucać piłkę na pole karne. Zobaczymy jak się zakończy ta akcja...
Siadło tempo meczu, akcji podbramkowych jak na lekarstwo. Rzut rożny dla gości
36' Od bramki drużyna GKS Bełchatów.
35' Zieliński powinien szybciej odgrywać do Budki, lecz kolejny raz napastnik spóźnił się z podaniem. Była realna szansa na bramkę.
33' Rzut rożny dla GKS... Piłkarze RTS wybijają piłkę.
32' Faul na Zielińskim! Stolarczyk otrzymuje żółtą kartkę. To mogłabyc sytuacja gdzie Zieliński mógł wyjść sam na sam z bramkarzem gości.
31' Kolejna długa piłka do Zielińskiego, jednak pikarz uprzedzony przez obron=ńcę GKS
29' źle wykonany stały fragment gry i od autu znów Widzew. Ale nic z tego. Widzewiacy presingiem próbują odebrać rywalom piłkę.
28' Rzut wolny dla Widzewa przed polem karnym GKS.
26' Od autu rozpocznie grę GKS. Piłkarze oddają futbolówkę Widzewowi. Łodzianie rozpoczynają akcję
25' Chwila przerwy. Piłkarz GKS Bełchatów leży na boisku. Widzew prowadzi 1:0 po pięknym strzale Rachubińskiego.
24' Gra w środku pola. Sporo chaosu w grze obu drużyn.
22' Okachi indywidualna akcja, podaje do Zielińskiego, zawodnik widzewa upadł ale sędzie pokazuje grać dalej.
21' Słabsza gra Widzewa, trener Obarek aż wstał z miejsca. W swoim stylu krzyknął na swoich piłkarzy
19' Kolejna akcja gości, Bramkarz Widzewa stanął na wysokości zadania
18' Pierwszy błąd obrony Widzewa ale niewykorzystany przez gości.
16' Drużyna GKS nic nie gra. Krystian Połczyński sam na sam ale ewidentny spalony
14' Gra się zaostrza, najpierw faulował Rachubiński, mogło to zagranie zakończyć się żółtą kartką ale sędzia nie pokazał kartonika
13' Widzew znów przejmuje piłkę. Czekamy na kolejne bramki łodzian. Trzeba iść za ciosem. Pierwszy faul. Pietras zostaje zahaczony. Widzew znów atakiem pozycyjnym rozpoczyna grę.
12' Bełchatów rozpocznie grę od bramkarza
11' Aut dla Widzewa w narożniku boiska na połowie GKS...
Bardzo dobrze wygląda Kamil Zieliński, widać u tego napastnika że wie na czym polega gra w piłkę!
9' Piękna akcja Widzewa i strzał sprzed pola karnego Rachubińskiego obroniony z trudnościami przez bramkarza gości, to mogłobyć już 2:0. Widzew z rzutu rożnego.
7' Widzew przy piłce, Drużyna GKS nie wie co się dzieje, kolejna akcja Widzewa, Zieliński dryblował ale odskoczyła mu piłka, Łodzianie wciąż w natarciu.
GOOOOOOOOL!! Mariusz Rachubiński wbiegł w pole karne i pięknym technicznym lobem strzela pierwszą bramkę!
5' Atak Widzewa!
3' Widzew traci piłkę i piłkarze GKS po kontrze oddali pierwszy strzał w meczu. Łodzianie muszą uważać na kontry Bełchatowian
2' Widzew w ataku pozycyjnym. Gra toczy się na połowie GKS-u
1' Sędzia rozpoczyna grę. Pierwszy kontakt z piłką Kamila Zielińskiego zaliczony.
Zaraz pierwszy gwizdek między niepokonanymi zespołami w IV lidze.
Piłkarze wychodzą na boisko. Łódzki Widzew w strojach czerwonych.