Rozterki Miss Studentek. Ślub czy kariera?

pij
Ola Śmiałkowska musi podjąć poważną decyzję dotyczącą  przyszłości.
Ola Śmiałkowska musi podjąć poważną decyzję dotyczącą przyszłości. pij
Niedawno wybrana na Miss Polonia Studentek Łodzi Aleksandra Śmiałkowska ma twardy orzech do zgryzienia: kariera czy życie prywatne?

Masz takie wyposażenie w swoim aucie? Sprawdź, to ważne!
Triumfując w konkursie na najpiękniejszą łódzką studentkę, uzyskała automatycznie awans do finału konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego, który może okazać się dla niej przepustką do finału krajowego i kto wie, gdzie jeszcze. Kłopot jednak w tym, że Ola wraz ze swoim narzeczonym planowali rychły ślub, tymczasem regulamin Miss Polonia wyraźnie mówi, że kandydatkami do tytułu mogą być wyłącznie bezdzietne panny. Jak na razie to nie problem - wojewódzki finał wyborów Miss Polonia jest już w czerwcu, do tego czasu żaden ślub nie wchodzi w grę, ale jeśli Ola zajmie w konkursie jakieś poczesne miejsce (czyt: zostanie laureatką), będzie musiała wziąć na siebie obowiązki wynikające z umowy zawieranej obligatoryjnie przez uczestniczki konkursu z organizatorem.

Jednym z jej zapisów jest groźba dyskwalifikacji w wypadku zamążpójścia w czasie obowiązywania umowy, a więc do następnych wyborów.

Igor Włodarczyk z agencji Igo-Art, która organizuje oba wspomniane konkursy, jest optymistą i ma nadzieję, że zadowalające obie strony rozwiązanie na pewno się znajdzie.

Ola też nie wydaje się całą tą sytuacją przerażona.

- Ślub to obowiązujący plan, jednak żadne konkretne terminy nie zostały jeszcze ustalone i wszystko można jeszcze odłożyć, gdyby było to konieczne. Mój narzeczony na pewno to zrozumie. A ja... Chciałabym skorzystać z szansy, jaka się przede mną otwiera.

WIERSZYKI, WIERSZE DLA MAMY - piękne życzenia na DZIEŃ MAMY

Piękne życzenia na Dzień Matki 2015. Wierszyki dla mamy

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Za co gwiazdy kochają swoje matki (x.news/Agencja TVN)