Rozbój na Limanowskiego - bandyci zaatakowali kobietę

opr. (tj)
Około godz. 15 na ul. Limanowskiego doszło do rozboju. Trzech pijanych mężczyzn zaczepiło stojącą w bramie kobietę prosząc o złotówkę. Kiedy kobieta odmówiła, jeden z nich zagroził jej pobiciem i zażądał wydania wartościowych przedmiotów. W rezultacie łupem sprawców padł telefon komórkowy wraz z akcesoriami.

Policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi zatrzymali trzech mężczyzn, którzy po uprzedniej groźbie pobicia ukradli telefon komórkowy kobiecie. Wszyscy w czasie interwencji byli kompletnie pijani.

13 sierpnia 2015 około godziny 15:00 policyjni wywiadowcy otrzymali sygnał, że na ulicy Limanowskiego w Łodzi doszło do rozboju. Z poczynionych ustaleń wynikało, że

Funkcjonariusze ustalili rysopisy potencjalnych sprawców i rozpoczęli poszukiwania. Kila minut od zgłoszenia wywiadowcy zauważyli trzech mężczyzn wchodzących do jednego z lombardów przy Placu Kościelnym. Amatorzy cudzej własności nie zdołali sprzedać przedmiotów pochodzących z rozboju, gdyż zostali zatrzymani.

34, 40 i 42-latek w chwil interwencji był kompletnie pijani mając odpowiednio 2,5 , 3 i 2 promile alkoholu w organizmach. Po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani. Za rozbój kodeks karny przewiduje odpowiedzialność w wymiarze do 12 lat pozbawienia wolności. W przeszłości wszyscy mieli już konflikt z prawem.

Walka Szpilka vs. Consuegra NEWARK transmisja NA ŻYWO STREAM

[ZOBACZ TEŻ FILM POGODA NA WEEKEND (autorTVN Meteo Active/x-news)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM POGODA NA WEEKEND (autorTVN Meteo Active/x-news)