ROSSMANN PROMOCJE 2017 KOSMETYKI 55% TAŃSZE PROMOCJE W ROSSMANNIE. PASTA WYBIELAJĄCA ROSSMANN

(ls)
Rossmann promocje 2017 Kosmetyki kolorowe z 49-procentowym rabatem Promocje w Rossmannie Rossmann/Polska Press
55% rabatem na kosmetyki kolorowe zachęca Rossmann w październiku swoje klientki. Panie dosłownie oszalały na punkcje promocji Rossmanna. Niemal o połowę tańsze kosmetyki będą dostępne (przynajmniej teoretycznie) w sklepach Rossmann w całej Polsce. Do kiedy promocja w Rossmannie?Tańsze kosmetyki będzie można kupić przez półtora tygodnia od 10 października . Już drugiego dnia promocji klientki narzekały brak wielu kosmetyków w sklepach Rossmann w całym kraju. Ekipa sklepu zapowiedziała, że będą dostawy objętych promocją kosmetyków. Promocje w Rossmannie będą obowiązywać do 28 kwietnia. Sprawdź, co jest w 49-procentowej promocji? Hitem jest PASTA WYBIELAJĄCA ROSSMANN.

PROMOCJE W ROSSMANNIE 2017 55 % NA KOSMETYKI KOLOROWE

W październiku Rossmann wprowadził promocję na kosmetyki kolorowe. Promocje w Rossmannie wynoszą 55 procent (na minimum 3 produkty dla klubowiczów) oraz 49 procent dla wszystkich na te właśnie produkty. Taniej mozna kupić pomadki, cienie do powiek, tusze do rzęs, lakiery do paznokci, fluidy, podkłady i błyszczyki do ust. Promocją objęte są także kredki do ust i oczu oraz korektory. Październikowa promocja w Rossmannie potrwa 1,5 tygodnia (lub do wyczerpania zapasów), a rozpoczeła się w miniony wtorek, 10 dnia października. Koniec promocji przewidywany jest na 19 października.Już pierwszego dnia panie oszalały na punkcie tańszych kosmetyków do makijażu. W sklepach Rossmann rozgrywały się niemal dantejskie sceny.Nadchodzi kolejna promocja w Rossmannie

Hitem jest PASTA WYBIELAJĄCA ROSSMANN

PROMOCJE W ROSSMANNIE 2017 55 % NA KOSMETYKI KOLOROWE

-Akurat wszystko mi się pokończyło, więc dzięki Wam mogłam uzupełnić zapasy bez wielkiego obciążenia budżetu. Można powiedzieć, że spadliście mi z nieba z tą akcją - mówi pani Karolina, która skorzystała z promocji Rossmanna 2017.

Hitem jest PASTA WYBIELAJĄCA ROSSMANN

- Szkoda, że korektory Isana wyłączone są z promocji. W poprzednich edycjach zawsze były one z rabatem i też zasady były o wiele jaśniejsze- to z kolei zdanie pani Katarzyny.

Hitem jest PASTA WYBIELAJĄCA ROSSMANN

-Nie polecam robić zamówień online, dostałam podkład wymacany,uwalony produktem,brawo Rossmann! -pani Magda nie jest zadowolona ze swoich zakupów.

-Jutro idę na zakupy do Rossmanna,liczę, że moje produkty będą w promocii- mówi pani Julia, łodzianka.

PROMOCJE W ROSSMANNIE 2017 49 % NA KOSMETYKI KOLOROWE

Przypominamy, że w kwietniu 2017 Rossmann wprowadził promocje na kosmetyki kolorowe. Rabat w wysokości 49 % lub 55 % (dla posiadaczy karty klubowej) doliczany jest przy kasie na dowolną liczbę produktów objętych promocją. Z promocji można korzystać w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowych. Promocja obowiązuje od 20 do 28 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

ROSSMANN PROMOCJE 2017 TAŃSZE KOSMETYKI O 49 % [LISTA PRODUKTÓW]

Ogólnie rzecz ujmując na liście kosmetyków objętych promocją znajdują się wszystkie kosmetyki kolorowe, czy też kosmetyki do makijażu (Szminki, błyszczyki, kredki do ust, lakiery i produkty do pielęgnacji paznokci, Tusze do rzęs, cienie do powiek, kredki do oczu, eyelinery). W skrócie wszystko do twarzy i do paznokci różnych (dostępnych w drogeriach)marek, m.in.

  • Eveline (m.in. peeling do ust, serum przyspieszające wzrost rzęs, odżywka do rzęs)
  • Delia (m.in.odżywa stymulująca wzrost brwi)
  • Astor (m.in. mascara, lakiery do paznokci, podkłady, pudry, róże do policzków)
  • Loreal (m.in. korektory, cienie do powiek, lakiery do paznokci, tusze do rzęs, podkłady, pudry, róże do policzków)
  • MH (wszystkie kosmetyki do makijażu)
  • May (wszystkie kosmetyki do makijaż)
  • Revlon (m.in. cienie do powiek)
  • Bourjois (wszystkie kosmetyki do makijażu)
  • Rimm itp.

ROSSMANN PROMOCJE 2017 ZADOWOLENI I ZAWIEDZENI KLIENCI

Popularność akcji promocyjnej była tak duża, ze już pierwszego dnia (20 kwietnia) klientki skarżyły się na brak niektórych produktów. Panie wyrywały się o ostatnie egzemplarze objętych promocją produktów. W drogeriach dochodziło do dantejskich scen, a swoje żale panie wylewały na facbookowym profilu Rossmanna. Klientki skarżyły się na zniszczone kosmetyki, wielkie kolejki i problemy z aplikacją, która umożliwia dołączenie do Klubu Rossmann. Klienci, którzy liczą, że załapią się na promocje w kolejnych dniach, mogą być rozczarowani. W drogeriach towar został przebrany.

PROMOCJE W ROSSMANNIE 2017 NA TZW. KOLORÓWKI [OPINIE]

-Fajnie by było żeby taka akcja była na kosmetyki do włosów - uważa pani Ania, internautka.

- Słowa uznania i podziękowania dla wszystkich pracowników Rossmann Polska za niesamowitą cierpliwość podczas szału związanego z promocją, za pomoc przy wyborze kosmetyków, udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania i bezproblemową wymianę zakupionego lakieru do paznokci na inny kolor - wyraża swoją opinie o promocjach w Rossmannie pani Gosia.

Hitem jest PASTA WYBIELAJĄCA ROSSMANN

-A wiadomo kiedy jeszcze będzie nowa dostawa w Rossmannie podczas tej promocji ?? I czy w ogóle będzie ???- pyta ktoś inny.

-Promocja rewelacja...a że wszyscy chcą skorzystać to normalne. My kobiety nie przepuścimy takiej okazji:) Ja kupiłam wszystko co chciałam a nawet więcej w drogerii w Strzelnie w kuj- pomorskim - pisze pani Anna.
- Ja jestem zadowolona, kupiłam kilka potrzebnych drobiazgów w promocyjnej cenie - mówi pani Karolina.

Z promocji korzystają także panowie.

-Byłem w sklepie w Łomiankach. Chciałem skorzystać z promocji i przy okazji zrobić niespodziankę swojej dziewczynie. Pani bardzo profesjonalnie doradziła mi w doborze odpowiednich kosmetyków. Dziewczyna jest bardzo zadowolona z prezentu - pisze na stronie Rossmann Polska pan Julian.

PROMOCJE W ROSSMANNIE 49 % NA KOSMETYKI KOLOROWE

[ZOBACZ FILM

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM