ROLNIK SZUKA ŻONY OSTATNI ODCINEK 30.10.16) KANDYDATKI W DOMACH ROLNIKÓW

(ls)
ROLNIK SZUKA ŻONY ODCINEK 02. 10. 16 KANDYDATKI JADĄ DO DOMÓW ROLNIKÓW TVP /facebook
ROLNIK SZUKA ŻONY. Widzowie poznali już sylwetki bohaterów - rolników i rolniczki, którzy zgłosili się do programu. Bohaterami 3 sezonu programu Rolnik szuka żony są: Łukasz, Szymon, Monika, Zbyszek i Marek oraz ich wybranki. Każdy z nich jest inny, ma inne pasje, doświadczenie i wyobrażenie o związku. Czy uda im się trafić na drugą "połówkę" w programie Rolnik szuka żony? W poprzednich odcinkach rolnicy i rolniczki wybrali już kandydatów do ich serca i zaprosili po 3 osoby do swoich domów. Jak przebiegnie rywalizacja o serce gospodarza/gospodyni? Jak poradzą sobie goście w nowej scenerii? Kolejny odcinek za nami.

ROLNIK SZUKA ŻONY ODC. 8 30 października

Zbyszek wybrał Irenkę.
Marek wybrał Anię.
Łukasz wybrał Patrycję.
Szymon wybrał Marysię.
Monika wybrała Tomka.

Dziś znów sporo działo się w programie. Być może już dziś poznamy wybory rolników. ROLNIK SZUKA ŻONY. KTO KOGO WYBRAŁ W PROGRAMIE ROLNIK SZUKA ŻONY?

Wszystkie kandydatki opowiedziały o swoich doświadczeniach z programu. Podobnie panowie, którzy walczyli o serce Moniki. Wszyscy dzielili się tym, co im się podobało w programie ROLNIK SZUKA Żony, a co nie.

KTO ODPADŁ Z ROLNIK SZUKA ŻONY

Z odcinka programu Rolnik Szuka Żony wyemitowanego 9. 10. 16 odpadł Dawid, kandydat Moniki.
-To straszne eliminować, szczególnie w przypadku tak dobrego człowieka-mówiła na pożegnanie Monika.

ROLNIK SZUKA ŻONY ostatni odcinek 9.10.16 KANDYDATKI W GOSPODARSTWACH

-Za przyszłość?- zapytał Łukasz na randce z Anią, którą zaplanował w środku...pola.
-Za przyszły dzień- odpowiedziała kandydatka.
-Ania wydaje mi się wartościową dziewczyną, ale nie wiem, czy wartościowość, to to, co jest najważniejsze -powiedział do kamery Łukasz.

ROLNIK SZUKA ŻONY ostatni odcinek 9.10.16 KANDYDATKI W GOSPODARSTWACH

-Czy ja się podobam Markowi? Jest taka możliwość....-mówi Beata (kandydatka Marka) w odcinku z 9. 10. programu Rolnik szuka żony.
-Każda kobieta oczekuje komplementów. A czy ten seks jest dla Ciebie ważny?- zapytał Zbyszek Bogusię...
-Nie, żebym Cię poganiała, ale już bym chciała wiedzieć- nalegała Irenka w rozmowie ze Zbyszkiem.

ROLNIK SZUKA ŻONY ostatni odcinek 9.10.16 KANDYDATKI W GOSPODARSTWACH

-Mogłabym się w nim zakochać, tylko żeby to szło z dwóch stron-mówiła do kamery Patrycja z Piotrkowa kujawskiego.
-Jakby przechodził koło mnie, chciałabym, żeby objął mnie ramieniem- skomentowała zachowanie Zbyszka jedna z jego kandydatek. - Zazdrosna jestem o Irenkę...
-Robert straszna gaduła. Czy zna się na gospodarce? Na pewno mniej niż Tomek-mówi Monika.

ROLNIK SZUKA ŻONY ostatni odcinek 2.10.16 KANDYDATKI W GOSPODARSTWACH

Zbigniew był bezpośredni -powiedział Łucji, że podoba mu się Irenka i prawdopodobnie ona zostanie wybrana.

-Jest młodsza, każdy lubi młodsze-mówił na wspólnym spotkaniu z Łucją.
-Pozwolisz, że dziś wyjadę- zapytała zaskoczona Łucja.

-Ja jestem w szoku- zareagowała Irenka na decyzję Łucji, która pożegnała się z koleżankami gospodarzem i opuściła posesję Zbigniewa.

ROLNIK SZUKA ŻONY 2.10.16 KANDYDATKI W GOSPODARSTWACH

Monika podczas pracy nie miała ochoty na rozmowę. To niektórym przeszkadzało... Ale nie doszło do zgrzytu. Monika chciała nauczyć gości jazdy na koniach. Było dużo śmiechu i zabawy. Póki co Monika lubi wszystkich kandydatów.

ROLNIK SZUKA ŻONY 2.10.16 KANDYDATKI W GOSPODARSTWACH

U Marka panie mają co robić- trzeba było wysprzątać dom. Widać było, że Marek roił to dawno temu. Szymon pokazał swoim gościom, jak pracuje traktor w polu. Trzecia dziewczyna podwinęła rękawy i wzięła się za gotowanie. Mama Szymona sprawdziła, czy przyszła być może żona potrafi zrobić pierogi....Następnie panie miały za zadanie- oskubanie kury. Marek pokazał kandydatkom, że w jego gospodarstwie czeka ich wiele pracy...

3 SEZON ROLNIK SZUKA ŻONY KTO ODPADŁ 2.10.16

W odcinku emitowanym 25. 09. na widzów czeka sporo emocji - będzie to pierwsza wizyta kandydatek w domu rolników. Jakie odniosą wrażenia? Czy spodobają im się gospodarstwa bohaterów?

Swoich gości przywitał już Zbyszek - dwie rywalki przywitały się- jedna przyjechała pociągiem, druga własnym samochodem. Kandydatki do swojego serca przyjął w swoim domu także Łukasz...Rodzice byli zachwyceni. Na kandydatów oczekuje już Monika. Najpierw przyjechał Dawid. Nie mógł znaleźć swojego miejsca. Przywiózł Monice kwiaty i przywitał sie z mamą. Dawid podarował Monice papugę. Monika była zszokowana tym widokiem i gestem. Jako drugi do domu Moniki przyjechał Robert. Przywiózł dżemy, soki i inne smakołyki. Na podwórzu poznał Halinkę- świnię domową. I jeszcze Marek. Marek był bardzo zestresowany...Najpierw powitał Annę...Ania przywiozła truskawki i wino. Marek poczęstował ją serem. Przedstawił jej także syna.

3 SEZON ROLNIK SZUKA ŻONY KTO ODPADŁ

Na jedną ze swoich wybranek na dworcu czeka Szymon. Pada deszcz, ale to nie psuje mu humoru. Ula do Szymona przyjechała w szpilkach- do domu musiała przejśc po błocie. Szymon pokazał dziewczynom miejsce do spania-było bardzo skromnie. Na szczęście był to tylko sprawdzian-prawdziwy pokój dziewczyn był bardzo przytulny. Na podjęcie decyzji rolnicy mają 5 dni. Kogo wybiorą... przekonamy się już w kolejnym odcinku programu Rolnik Szuka Żony.

ROLNIK SZUKA ŻONY 3 SEZON ODCINEK 0

Program ROLNIK SZUKA ŻONY składa się z 13 odcinków. Trzeci sezon ruszył we wrześniu 2016 roku. Program Rolnik szuka żony można oglądać w każdą niedzielę ns antenie TVP 1. W odcinku 0 ZAPREZENTOWANO WIZYTÓWKI UCZESTNIKÓW.

- Istotna jest twarz. Pierwsze uderzenie to wygląd- mówi 31-letni Łukasz, rolnik z woj, kujawsko-pomorskiego, kawaler - Im więcej dzieci, tym rodzina jest spójna. Od dzieciństwa jestem lektorem w kościele.

Łukasz wraz z rodzicami prowadzi gospodarstwo rolne o powierzchni 130 hektarów. Uwielbia podróże i często wyjeżdża do egzotycznych krajów. Jeśli jego wybranka będzie chciała pracować, to da jej taką możliwość.

- Jestem z wykształcenia leśnikiem. Na swojej ziemi uprawiam rzepak pszenicę - mówi Zbigniew, wdowiec. Zbigniew to kolejny rolnik, który w programie szuka żony. -Chciałabym znaleźć kobietę prawdomówną, szczerą, którą pokochałbym...

ROLNIK SZUKA ŻONY 3 SEZON ODCINEK 0

-Brakuje mu kobiety. Jak wyjeżdżamy, żeby miał z kim porozmawiać-mówią dzieci Zbigniewa. Żona Zbigniewa odeszła 5 lat temu-zachorowała na nowotwór.

Monika ma 31 lat i mieszka w woj. dolnośląskim. Oprócz gospodarstwa agroturystycznego Monika ma hodowlę koni. Sama też uprawia jeździectwo. Mieszka razem z mamą.
-Jest tu sporo pracy dla mężczyzn- drzewo, siano i obrządek dla koni- mówi Monika, która od rana do wieczora pracuje w swoim gospodarstwie.- Mnie się zdobywa. Więc mężczyzna musi wykazać się zmysłem myśliwego.

27-letni Adam mieszkał w Stanach Zjednoczonych. Teraz jednak wrócił na swoje rodzinne Podlasie. To prawdziwy majsterkowicz. Wraz z rodzicami prowadzi mleczarnię.

Szymon ma 29 lat i pochodzi z Kierzkowa. Tam prowadzi gospodarstwo.

ROLNIK SZUKA ŻONY 3 SEZON ODCINEK 25. 09 16

W kolejnym odcinku rolnicy i rolniczki czytali listy od kandydatek i kandydatów do ich serca. Niektóre listy było bardzo pikantne szczególnie te wysłane Zbigniewowi. Wielokrotnie na twarzy Moniki pokazywał się też rumieniec. Do Łukasza napisała pani seksuolog, pani kurier i miłośnicza munduru. Łukasz był bardzo wybredny.

Najbardziej niezdecydowany jest Marek, który większość korespondencji odkłada na kupkę "nie wiem". Marek jest rozwodnikiem, ale wychowuje swoje dzieci. Marek nie umie powiedzieć nie i nie umie powiedzieć tak. Potrzebował najwięcej czasu na decyzję...

Adam z humorem podszedł do zadania. Podczas selekcji było sporo śmiechu, ale też poważnych decyzji W końcu musiał kogoś wybrać. Adam szuka katoliczki.

KANDYDATKI JADĄ DO DOMÓW ROLNIKÓW. ROLNIK SZUKA ŻONY 25. 09. 16

W drugim odcinku rolnicy spotkali się wybrankami. Było dużo niespodzianek, śmiechu i zabawy. Pierwsze uściski dłoni i pocałunki w policzek. Między kim zaiskrzyło? Łukasz dokonał wyboru...
-Jakoś tak wyszło...po prostu nie jestem w jego typie-mówiły odrzucone dziewczyny. Słonecznik symbolizujące pożegnanie wręczała jako druga Monika. Monika odrzuciła Dominik, który samotnie wychowuje syna.
-Zwątpiłam, kiedy usłyszałam jaki syn jest dla niego ważny.
Wyborów dokonał też Zbigniew, choć było ciężko... Szymon i Marek także dokonali wyboru pośród kandydatek. Wybrane panie zostały zaproszone do domów rolników. W takim składzie perypetie uczestników śledzić będą widzowie.

OSTATNI ODCINEK ROLNIK SZUKA ŻONY 25. 09. 16

- Nie wiem jak można publicznie obrazić kobietę, którą się przecież zaprosiło do programu, że do najpiękniejszych nie należy. Kompletne buractwo.

- Dziewczyny, które zaprosił do siebie Marek różnią się od siebie diametralnie, ale każda z nich w swojej wyjątkowości zasługuje na tę największą, wyśnioną i wymarzoną miłość, kibicuję więc im gorąco (jak i nadal sobie) w poszukiwaniu mężczyzny, który takie uczucie doceni i odwzajemni. Mój udział w programie choć krótki, przyniósł wiele fantastycznych doświadczeń i nie żałuję ani sekundy spędzonej na planie- podsumowała swój udział w programie Hania, której nie udało się zdobyć uznania Marka.

-Źle zrobiła, że nie wybrała tego wdowca z synem. Jedyny facet w tym gronie- mówiły o wyborze Moniki panie, które oglądały ostatni odcinek programu Rolnik szuka żony.

Wideo

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Kto kogo wybrał w programie Rolnik Szuka żony

G
Gość

to dziś odpadł z programu rolnik szuka żony???

G
Gość

rolnik szuka żony odc 8 kto odpadł?

Dodaj ogłoszenie