Robaki w ogórkach z Biedronki

(tj)
Kilkadziesiąt małych żywych robaków znalazło się w słoiku ogórków konserwowych, które kupiła Magdalena Jeżewska w Biedronce przy ul. Łagiewnickiej.

REAL vs BARCELONA 21.11 GDZIE TRANSMISJA NA ŻYWO STREAM ONLINE
REAL BARCELONA LIVE ONLINE STREAM 21.11.2015. Kto wygra Gran Derby? Gdzie oglądać Real Barcelona
EL CLASICO NA ŻYWO REAL VS BARCELONA LIVE
Real - Barcelona gdzie oglądać? [GRAN DERBI ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA INTERNET]

– Zdębiałam, gdy otworzyłam słoik – mówi łodzianka. – Robaki chodziły po ogórkach, po słoiku, po wieczku. Wypadły mi na blat. Od razu po odkręceniu buchnęło takim smrodem, że o mało nie zwymiotowałam. W sklepie usłyszałam, że to nie pierwszy taki przypadek.

Pani Magda odniosła ogórki do Biedronki. Mimo że nie miała paragonu, od razu otrzymała zwrot pieniędzy. O komentarz poprosiliśmy Jeronimo Martins Polska SA – właściciela Biedronek. „(...) Niezwłocznie po otrzymaniu informacji o tej reklamacji powzięliśmy stosowne kroki (...) by wyjaśnić przyczyny tego incydentu. (...)” – czytamy w przesłanym do redakcji e-mailu.

[ZOBACZ TEŻ FILM Przytulanie do brzozy i konwersja na buddyzm. Niekonwencjonalne zalecenia lekarki spod Radomska (autor x-news/Blisko ludzi)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Przytulanie do brzozy i konwersja na buddyzm. Niekonwencjonalne zalecenia lekarki spod Radomska (autor x-news/Blisko ludzi)