Rezerwy Lecha Poznań również zagrają z Widzewem w drugiej lidze w sezonie 2019/2019

(bart)Zaktualizowano 
Daniel Mąka i jego koledzy z Widzewa czekają na wszystkich przeciwników
Daniel Mąka i jego koledzy z Widzewa czekają na wszystkich przeciwników łukasz kasprzak
Piłkarze Widzewa cały czas czekają na swoich wszystkich rywali w drugiej lidze rozpoczynającym się w ostatni weekend lipca sezonie.

Trzecia liga składa się w tych rozgrywkach z czterech grup.

Już wcześniej było wiadomo, iż do II ligi awansował Górnik Polkowice (z grupy trzeciej).

Dziś wyjaśniło się, kto zakwalifikuje się z grupy drugiej. Jest to druga drużyna Lecha Poznań. Przesądziło o tym ich zwycięstwo 3:1 (1:0) z Radunią Stężyca. Wprawdzie do końca sezonu została jeszcze jedna kolejka, ale team ze stolicy Wielkopolski ma sześć punktów przewagi nad KKS 1925 Kalisz i Radunią oraz lepszy bilans bezpośrednich starć z KKS.

Przekonaliśmy się też, kto się cieszył w grupie czwartej. W Rzeszowie Stal (wicelider tabeli) podejmowała bowiem Podhale Nowy Targ (lidera). Goście mieli trzy punkty przewagi. Urządzał ich nawet remis, zwycięstwo rzeszowian premiowało natomiast gospodarzy. Stal wytrzymała presję i wobec blisko 6,5 tysiąca fanów wygrała 2:1.

W grupie pierwszej walka może trwać jeszcze przez pewien czas. O awans walczą Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki oraz Legionovia Legionowo.

polecane: Mistrzostwa świata Rallycross 2019 w Hell

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 35

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-06-08T18:06:09 02:00, różnica skali:

ŁKS będzie grał z pierwsza drużyna Lecha widzewioki z 2 drużyna hahaha ŁKS gra z Pogonią Szczecin a widzewioki z Pogonią ale Siedlce ,ŁKS gra z Rakowem Częstochowa a widzewioki ze Skra Częstochowa ,ŁKS gra z Górnikiem Zabrze a widzewioki z Górnikiem Łęczna .LKSgraz Wisłą czy Cracovią a widzewioki z Garbarnia

2019-06-08T18:18:12 02:00, Gość:

I wreszcie osiągnąłeś orgazm....

2019-06-08T18:30:33 02:00, Gość:

Jeżeli dla ciebie szydzenie z twojej reaktywacji oznacza orgazm, to Ci współczuję. Ja ten stan osiągam po dobrym seksie z kobietą.

2019-06-08T19:03:18 02:00, Nie dziwota:

Widzewioki lubią dobrze się bawić na okolicznych wioskach i rozpiera....ć 15 000 000 PLN na te zabawy.

2019-06-08T19:09:01 02:00, Gość:

jaki Madryt taki orgazm

2019-06-08T22:43:46 02:00, Gość:

Kolegę z bramy nazywasz kobietą? .... Mają rozmach skurwysyny...

2019-06-09T06:09:48 02:00, Gość:

Nie mierz wszystkich swoją miarą. Szalonej madryckiej zabawy do białego rana nurku z grembachu.

2019-06-09T13:18:11 02:00, Gość:

Aleś Ty mądry, jaki koledż żeś geniuszu kończył?

2019-06-09T18:05:23 02:00, Gość:

Polibudę Łódzką matole.

A zasób słów jak po podstawówce....

zgłoś
a
anty srts2015
2019-06-09T10:05:10 02:00, Ciepłe ap:

grabarz wylizuje oczodoły i pachwiny trupom ;)

skrzydlaty tak, ale to chyba wasz były guru.

zgłoś
G
Gość
2019-06-08T18:06:09 02:00, różnica skali:

ŁKS będzie grał z pierwsza drużyna Lecha widzewioki z 2 drużyna hahaha ŁKS gra z Pogonią Szczecin a widzewioki z Pogonią ale Siedlce ,ŁKS gra z Rakowem Częstochowa a widzewioki ze Skra Częstochowa ,ŁKS gra z Górnikiem Zabrze a widzewioki z Górnikiem Łęczna .LKSgraz Wisłą czy Cracovią a widzewioki z Garbarnia

2019-06-08T18:18:12 02:00, Gość:

I wreszcie osiągnąłeś orgazm....

2019-06-08T18:30:33 02:00, Gość:

Jeżeli dla ciebie szydzenie z twojej reaktywacji oznacza orgazm, to Ci współczuję. Ja ten stan osiągam po dobrym seksie z kobietą.

2019-06-08T19:03:18 02:00, Nie dziwota:

Widzewioki lubią dobrze się bawić na okolicznych wioskach i rozpiera....ć 15 000 000 PLN na te zabawy.

2019-06-08T19:09:01 02:00, Gość:

jaki Madryt taki orgazm

2019-06-08T22:43:46 02:00, Gość:

Kolegę z bramy nazywasz kobietą? .... Mają rozmach skurwysyny...

2019-06-09T06:09:48 02:00, Gość:

Nie mierz wszystkich swoją miarą. Szalonej madryckiej zabawy do białego rana nurku z grembachu.

2019-06-09T13:18:11 02:00, Gość:

Aleś Ty mądry, jaki koledż żeś geniuszu kończył?

Polibudę Łódzką matole.

zgłoś
G
Gość
2019-06-09T17:51:21 02:00, Izak 2013:

grabarz lubi ostro w dupsko

nie tak jak kibic widzewa w Madrycie

zgłoś
I
Izak 2013

grabarz lubi ostro w dupsko

zgłoś
Ś
Śrd08

z*dzi ale macie przej*ane HAHAH

zgłoś
1234

Lech będzie was tłuk wieśniaki

będziecie kiblowac w tej 2 lidze do usranej śmierci , póki co organizacyjnie macie taki burdel że 2 liga to i tak za dużo , dno organizacyjne kibole rządzą widzewem czyli będzie to na co stać tych bezmózgich wieśniaków , burdello bum bum 😄

zgłoś
G
Gość

Gdzie macie flage hej fidzew gdzie macie flage ??????hahahahahahhahahahahahhahahahahhaaaahhaha

zgłoś
2015
2019-06-09T08:09:28 02:00, Lech -7:

Fajnie jak przyjadą do Łodzi parę fan się przyda 🙂

Fanty to właśnie frajerski SRTS oddał po Macedonii 😂😂😂 kolejne!!! Proponuję rozejrzeć się za jakąś dobrą szwalnią... SRTS tak często szyje nowe flagi jak i się reanimuje

zgłoś
G
Gość
2019-06-08T18:06:09 02:00, różnica skali:

ŁKS będzie grał z pierwsza drużyna Lecha widzewioki z 2 drużyna hahaha ŁKS gra z Pogonią Szczecin a widzewioki z Pogonią ale Siedlce ,ŁKS gra z Rakowem Częstochowa a widzewioki ze Skra Częstochowa ,ŁKS gra z Górnikiem Zabrze a widzewioki z Górnikiem Łęczna .LKSgraz Wisłą czy Cracovią a widzewioki z Garbarnia

2019-06-08T18:18:12 02:00, Gość:

I wreszcie osiągnąłeś orgazm....

2019-06-08T18:30:33 02:00, Gość:

Jeżeli dla ciebie szydzenie z twojej reaktywacji oznacza orgazm, to Ci współczuję. Ja ten stan osiągam po dobrym seksie z kobietą.

2019-06-08T19:03:18 02:00, Nie dziwota:

Widzewioki lubią dobrze się bawić na okolicznych wioskach i rozpiera....ć 15 000 000 PLN na te zabawy.

2019-06-08T19:09:01 02:00, Gość:

jaki Madryt taki orgazm

2019-06-08T22:43:46 02:00, Gość:

Kolegę z bramy nazywasz kobietą? .... Mają rozmach skurwysyny...

2019-06-09T06:09:48 02:00, Gość:

Nie mierz wszystkich swoją miarą. Szalonej madryckiej zabawy do białego rana nurku z grembachu.

Aleś Ty mądry, jaki koledż żeś geniuszu kończył?

zgłoś
G
Gość
2019-06-09T10:05:10 02:00, Ciepłe ap:

grabarz wylizuje oczodoły i pachwiny trupom ;)

Ale Cię boli dupsko... Żadne lekarstwo nie pomoże. Niestety ale jeszcze przynajmniej kilka najbliższych lat będziesz się męczył idioto :)

zgłoś
C
Ciepłe ap

grabarz wylizuje oczodoły i pachwiny trupom ;)

zgłoś
W
Wiesiek z ap

Skrzydlewski >>>>> ap grabarz.......bo lubi na osrto

zgłoś
G
Gość
2019-06-09T07:54:12 02:00, banderowiec:

grabarz turla bycze jaja jęzorkiem......

Jakie jaja glupkowaty żydzewski śmieciu turlał Skrzydlewski kiedy spowodował żydzew?

zgłoś
L
Lech -7

Fajnie jak przyjadą do Łodzi parę fan się przyda 🙂

zgłoś
Dodaj ogłoszenie