Rezerwowy Pafka. Klątwa Finishparkietu ciąży nad Widzewem

Rezerwowy PafkaZaktualizowano 
Ten zespół odszedł w niebyt futbolowej historii, a jednak klątwa Finishparketu nadal ciąży nad Widzewem.

Porażka (0:1) z zespołem z Nowego Miasta była pierwszą przegraną łodzian na nowym stadionie.
Porażka za mało powiedzieć. To był pokaz utraty sportowego ducha. Zespół, który za czasów wielkich poprzedników uchodził za team z wyjątkowym charakterem, tu obnażył całą swoją małość. Zastosował strajk włoski grał za wolno, za mało precyzyjnie, strzelał panu Bogu w okno, bramkarz gospodarzy przy prowadzeniu rywali grał na czas, wszystko po to, żeby doznać goryczy porażki (?!) i uniemożliwić lokalnemu rywalowi ŁKS, awans do wyższej klasy.
Ten mecz był dziwny i odnoszę wrażenie, że nie wyglądał tak, jak powinien powiedział ówczesny trener Finishparketu Sławomir Majak.
Były jakieś symboliczne kary, trochę złośliwych komentarzy i mecz blamaż poszedł w zapomnienie, ale jego duch krąży nad Widzewem do dziś. Zespołowi nadal brakuje charakteru (umiejętności też!), żeby przenosić sportowe góry czyli skutecznie walczyć o awans. Najlepszym na to dowodem są dwa drastyczne przykłady z ostatnich rozgrywek. Łodzianie przegrali w listopadzie zeszłego roku z Olimpią w Grudziądzu 2:3, tracą bramki między 89, a 91 minutą! Pod koniec kwietnia tego roku Widzew zremisował ze Skrą w Częstochowie 1:1. W 93 minucie najbardziej doświadczeni piłkarze zespołu dali strzelać jedenastkę nieopierzonemu młokosowi. I ten się pomylił. Nic dziwnego, że łodzianie marnie skończyli.

polecane: FLESZ: Nowy sezon ekstraklasy. Kiedy startuje liga?

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 21

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-05-20T12:44:23 02:00, ŁKS Zarzew:

Nie życz drugiemu tego co tobie jest nie miłe! Dziś sąsiad zza miedzy jest w ekstraklasie a SRTS Widzew w 2 lidze. Różnica klas. Karma wraca.

Właśnie więc zobaczymy co przyszłość pokaże.

G
Gość
2019-05-20T14:03:10 02:00, Gość:

Raz od czasów kupionego przez ptaka mistrzostwa te biedne bezwartościowe zakompleksione istoty, przeżywają chwilę chwały i ten klub miernot za pomocą władzy jest na chwilę wyżej od Widzewa, i podnieta jak po zdobyciu ligi mistrzów, widzicie wasze ambicję sięgaj tak blisko jak kibiców lechii dla nich puchar to był szczyt możliwości,dla tego mistrzostwo oddali bez walki.

2019-05-20T14:42:38 02:00, Mike:

1.kupiliście to wy mistrza od paru grajków Legii (0:2-3:2). 2.sam jesteś zakompleksiony- przeczytaj swój koment. 3.klub miernot to jest na Piłsudskiego. 4.Liga Mistrzów to miała być w was chyba w 3 lata..?

Powinieneś bajki dla dzieci pisać ;)

B
Białe Śródmieście

róg, róg, gol, gol, gramy na luzie...

R
Rain
2019-05-20T08:37:27 02:00, Gunio:

Przeczytałem dwa razyi......artykół z dupy. Bo albo bierzemy sie za porzadek z ustawianiem meczów. Albo ogladamy tak jak teraz dwie kolejki magii. Bezczelność piłkarzy nie zna granic. To co zrobił obroñca lecha ?????? I to w meczu decydujacym o Mp. Czy raków ....i jeszcze parę perełek. Albo siedzimy cicho...

2019-05-20T16:09:34 02:00, belfer:

Komentujący mógłby sobie kupić słownik ortoqraficzny. "ARTYKUŁ Pani Gunio.

Przecież to upośledzone umysłowo różowe zordonowe goowno. Nie wymagaj zbyt wiele, nie ogarnie ten debil

b
belfer
2019-05-20T08:37:27 02:00, Gunio:

Przeczytałem dwa razyi......artykół z dupy. Bo albo bierzemy sie za porzadek z ustawianiem meczów. Albo ogladamy tak jak teraz dwie kolejki magii. Bezczelność piłkarzy nie zna granic. To co zrobił obroñca lecha ?????? I to w meczu decydujacym o Mp. Czy raków ....i jeszcze parę perełek. Albo siedzimy cicho...

Komentujący mógłby sobie kupić słownik ortoqraficzny. "ARTYKUŁ Pani Gunio.

M
Mike
2019-05-20T14:03:10 02:00, Gość:

Raz od czasów kupionego przez ptaka mistrzostwa te biedne bezwartościowe zakompleksione istoty, przeżywają chwilę chwały i ten klub miernot za pomocą władzy jest na chwilę wyżej od Widzewa, i podnieta jak po zdobyciu ligi mistrzów, widzicie wasze ambicję sięgaj tak blisko jak kibiców lechii dla nich puchar to był szczyt możliwości,dla tego mistrzostwo oddali bez walki.

1.kupiliście to wy mistrza od paru grajków Legii (0:2-3:2). 2.sam jesteś zakompleksiony- przeczytaj swój koment. 3.klub miernot to jest na Piłsudskiego. 4.Liga Mistrzów to miała być w was chyba w 3 lata..?

G
Gość

Raz od czasów kupionego przez ptaka mistrzostwa te biedne bezwartościowe zakompleksione istoty, przeżywają chwilę chwały i ten klub miernot za pomocą władzy jest na chwilę wyżej od Widzewa, i podnieta jak po zdobyciu ligi mistrzów, widzicie wasze ambicję sięgaj tak blisko jak kibiców lechii dla nich puchar to był szczyt możliwości,dla tego mistrzostwo oddali bez walki.

G
Gość

Panie pafka przygłupie lepiej trzeba zawieźć walizkę pieniędzy, wtedy nie będzie ciążyła klątwa.

Ł
ŁKS Zarzew

Nie życz drugiemu tego co tobie jest nie miłe! Dziś sąsiad zza miedzy jest w ekstraklasie a SRTS Widzew w 2 lidze. Różnica klas. Karma wraca.

S
Szlomo syn lutka rozenbaum
2019-05-20T09:56:09 02:00, Gucio z galery:

Golden rain >>>>>>© mike dwa gejuchy pewne info

Nie podszywaj się pod elkaesiaka, bo jesteś na to zbyt głupi sraltelesiaku.

r
remis to sukces
2019-05-20T08:59:15 02:00, Gość:

To się nazywa karma. Wielcy kibice widzewu rozbierają piłkarzy z koszulek, bo nie zasługują ich zdaniem je nosić. A może to kibice widzewu powinni oddać szaliki za swój doping na tym meczu? Słynne róg, róg gol gol, czy gramy na luzie widzewek, gramu na luzie. Czy to piłkarze nie powinni porozbierać kibiców z szalików i wypomnieć im, że to oni nie są godni nosić barw tego klubu. Ale to już taki nowy widzewski charakter i ...karma.

2019-05-20T09:04:59 02:00, Gunio:

0-3. 3-3 gramy na luzie. Czy wychowanek u was nie wyleciał za granie u buka

18 sekund, 10 remisow, haha

G
Gucio z galery

Golden rain >>>>>>© mike dwa gejuchy pewne info

M
Mike

Ano cóż, raz zagrali na luzie, spodobało się im i tak już zostało... ;)

o
ozzy

Gnijcie w 2 lidze choćby i dekadę!

G
Gość
2019-05-20T08:37:27 02:00, Gunio:

Przeczytałem dwa razyi......artykół z dupy. Bo albo bierzemy sie za porzadek z ustawianiem meczów. Albo ogladamy tak jak teraz dwie kolejki magii. Bezczelność piłkarzy nie zna granic. To co zrobił obroñca lecha ?????? I to w meczu decydujacym o Mp. Czy raków ....i jeszcze parę perełek. Albo siedzimy cicho...

hahahaha ty to możesz się wziąć za porządek ale w pokoju czy biurku swoim

Dodaj ogłoszenie