Rewolucja w kuchni z IKEA Łódź

Materiał informacyjny IKEA Retail Sp. z o.o.
Urządzanie domu najczęściej rozpoczyna planowanie kuchni. W jaki sposób maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce? Który sprzęt AGD wybrać? Jakie dobrać oświetlenie? Indywidualny projekt pozwoli Wam uniknąć kosztownych błędów. Skorzystajcie z pomocy eksperta w IKEA Łódź i zapomnijcie o kompromisach w kuchni.

Modułowe szafki kuchenne z gwarancją na 25 lat

Wiele osób przed umeblowaniem kuchni zadaje sobie pytanie – wybrać meble modułowe, czy zabudowę na wymiar? Z IKEA nie musicie już wybierać! System METOD pozwoli Wam wykorzystać każdy centymetr w kuchni. Sekretem kuchni METOD jest szeroki wachlarz dostępnych rozwiązań. Wiszące i stojące szafki nie tylko różnią się od siebie wymiarami, ale także kształtem, wypełniając każdy narożnik. Wybierając meble modułowe macie pewność, że wszystkie dostępne w IKEA gałki, uchwyty czy fronty będą idealnie do siebie pasować. Decydując się na kuchnie METOD nie będziecie się też martwić się o trwałość zastosowanych rozwiązań – ćwierć wieku gwarancji to bezkonkurencyjna oferta.

Nowa kuchnia bez wychodzenia z domu

IKEA przy tworzeniu produktów zwraca szczególną uwagę na uniwersalne i wygodne rozwiązania. Nie inaczej jest z obsługą klienta. Jedną z dostępnych usług jest planowanie kuchni z udziałem eksperta w sklepie stacjonarnym. Jednak zmieniająca się rzeczywistość, m.in. trwająca pandemia koronawirusa, wzmaga zapotrzebowanie na usługi online. Teraz na stronie IKEA możecie korzystać z dostępnego całą dobę planera, ale najlepszym rozwiązaniem wydaje się być planowanie zdalne z udziałem eksperta. W ciągu 2h sesji uzgodnicie Wasze oczekiwania, a po jej zakończeniu otrzymacie projekt kuchni 3D, szkic zamówienia z wyceną kuchni, transportu i montażu – to wszystko w promocyjnej cenie
1 PLN. Dogodny dla Was termin możecie wybrać na stronie: LINK, a jedyne czego potrzebujecie to urządzenie z dostępem do internetu i kubek ulubionej herbaty.

Przepis na nową kuchnię jest niezwykle prosty:

Mierzenie pomieszczenia – samodzielnie, bądź przez pracownika IKEA
Projektowanie kuchni – za pomocą planera online lub zdalnego planowania z ekspertem. Bez aplikacji, bez komplikacji.
Zamówienie i płatność (Nie zwlekajcie z dołączeniem do IKEA Family! Do 20.12.2020r. za każde 1000 PLN wydane na kuchnie i AGD członkowie otrzymują ekstra 100 PLN na kolejne zakupy)
Dostawa i montaż - IKEA zaopiekuje się Wami na każdym etapie. Koszt usługi zależny jest od adresu dostawy.

Rozwiązania przyjazne dla Was i dla planety

Planowanie kuchni nie kończy się na szafkach i blatach. Szarlotka, z której jesteście znani wśród bliskich nigdy nie powstanie bez odpowiedniego wyposażenia kuchennego. IKEA wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom i oferuje wszystko to, co w każdej kuchni powinno się znaleźć. Co więcej, wybierając produkty dostępne w IKEA przyczyniacie się do poprawy środowiska naturalnego. Pokażmy to na przykładach:

  • AGD

    W ofercie IKEA dostępne jest cała gama sprzętów AGD, m.in. lodówki, zmywarki czy okapy. Ich producentami są renomowane firmy jak Whirpool i Electrolux. Oferowane urządzenia mają 5-letnią gwarancję i cechują się wysoką klasą efektywności energetycznej.

  • Baterie kuchenne

    Wszystkie dostępne w IKEA baterie posiadają perlatory. Dzięki zmieszaniu strumienia wody z powietrzem zmniejszycie jej zużycie, zachowując jednocześnie odpowiednie ciśnienie w kranie.

  • Odpady

    Wrogiem nr 1 skutecznej segregacji jest brak miejsca na pojemniki. System HÅLLBAR to rozwiązanie tego problemu. Moduły idealnie do siebie pasują i nie zajmują dużo przestrzeni. Do ich produkcji wykorzystano materiały z recyclingu, co najlepiej potwierdza zasadność segregacji odpadów.

OK, kuchnia urządzona i czas przygotować coś do jedzenia. Jeśli Wasze garnki i patelnie lata świetności mają za sobą, skorzystajcie czym prędzej ze zniżki na nowe -15% dla członków IKEA FAMILY, która trwa od 4.11 do 1.12.2020 r.

https://www.ikea.com/pl/pl/stores/lodz/

Dodaj ogłoszenie