Remis w Bełchatowie

(hof)Zaktualizowano
Dawid Nowak zdobył gola dla GKS Bełchatów
Dawid Nowak zdobył gola dla GKS Bełchatów Polskapresse
W ostatnim spotkaniu dziewiętnastej kolejki piłkarskiej ekstraklasy GKS Bełchatów zremisował z Górnikiem Zabrze 1:1 (0:0).

Prowadzenie gospodarzom (w 59 minucie), po pięknej indywidualnej akcji, zapewnił Dawid Nowak. Bełchatowianie objęli prowadzenie, grając w dziesiątkę (czerwona kartka, za drugą żółtą - Jacek Popek 45 min).
Później zabrzanie ruszyli do odrabiania strat, doprowadzając do remisu w 75 minucie po strzale z dystansu Michała Pazdana.
Górnik w ostatniej minucie pierwszej części spotkania nie wykorzystał rzutu karnego. Sapela pewnie obronił strzał byłego piłkarza Widzewa Nakoulmy.

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.