Remis piłkarek UKS SMS w stolicy

h
W siódmej kolejce pierwszej ligi piłki nożnej kobiet UKS SMS Łódź zremisował w Warszawie z wiceliderem Pragą 2:2.

Podopieczne trenerskiego duetu Marzena Salamon i Łukasz Królak zachowały dwa punkty przewagi nad rywalkami ze stolicy. W 88 minucie łodzianki wyszły na prowadzenie 2:1, ale w trzeciej minucie doliczonego czasu gry straciły gola, który dał gospodyniom cenny punkt.

Praga Warszawa – SMS 2:2 (1:1)
1:0 – Dymitrowicz (32), 1:1 – Wiankowska (36), 1:2 – Chmal (88), 2:2 – Zduńczyk (90+3)
SMS: Paturaj – Zubczyk, Chmal, Kurek, Molenda – Sanocka (90, Osińska), Walak, Salamon, Wiankowska – Kowalska (90+2, Kurzawa), Zasowska.

Już w środę (godz. 15) drużyna UKS SMS podejmie w spotkaniu 1/16 Pucharu Polski LKS Goczałkowice-Zdrój. Najbliższe rywalki łódzkiego zespołu zajmują piąte miejsce w grupie południowej pierwszej ligi
Natomiast w sobotę (godz. 12) UKS zagra na własnym boisku mecz ósmej kolejki pierwszej ligi z Unifreeze Górzno.