Gole dla łodzianek zdobyły Maria Sarzalska (kapitalnym strzałem z rzutu wolnego, piłka odbiła się od dwóch słupków i wpadła do bramki) oraz Celina Chmal.
SMS: Paturaj – A. Pioruńska, Kurek, Własny, A. Walak – Chmal, Król – Sarzalska (Milewska), Kurczewska (Forysińska), M. Walak (Tomes), Suskiewicz.
Łodzianki mają punkt straty do miejsca gwarantującego utrzymanie się w lidze. Runda rewanżowa rozpocznie się w kwietniu. – Jako beniaminek płacimy frycowe – podsumował pierwszą część sezonu prezes UKS SMS Janusz Matusiak. – Brak odpowiedniego doświadczenia sprawił, że kilka spotkań przegraliśmy w ostatnich minutach. Drużyna czyni jednak postępy, a zimą zostanie wzmocniona ofensywnymi piłkarkami. Jestem przekonany, że wiosną zrealizujemy cel i uda się stworzyć szkielet zespołu, który w przyszłym sezonie powalczy o awans do ekstraligi.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?