Remis ŁKS z Pelikanem

hof
W trzecim sparing w trakcie przygotowań do trzecioligowego sezonu piłkarze ŁKS zremisowali 1:1 z Pelikanem Łowicz.

Piłkarze ŁKS drugi raz w odstępie krótkiego czasu zremisowali z trzecioligowce. W środę było 1:1 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, a dziś uzyskali taki samy wynik z Pelikanem Łowicz. Prowadzenie w 38 minucie spotkania objęli gospodarze, po trafieniu Jurija Hłuszki. Łodzianie wyrównali po czterech minutach gry, a na listę strzelców wpisał się Aleksandr Ślęzak, który po dośrodkowaniu Pyciaka strzałem głową pokonał bramkarza Pelikana. Warto podkreślić, że to drugi gol ełkaesiaka w odstępie kilku dni, bo to także jego trafienie dało remis ze Świtem.
Po meczu trener Marcin Pyrdoł powiedział, że jesz zadowolony z postawy drużyny, choć podkreślił, że piłkarze ŁKS nie ustrzegli się kilku błędów.
ŁKS: Kołba (46, Kazimierczak) - Rozmus (55, Pawlak), Ślęzak (65, Sobociński), Powszak (60, Cichowlas), Pyciak (60, Guzik), Kocot (60, Pyrdoł), Nowacki (46, Bryła), Gamrot (46, Stryjewski), Golański (60, Sarafiński), Nowak (46, Kacela), Kowal (62, Nawrocki).